Dzisiaj do sprzedaży trafiło wydanie DVD z filmem animowanym “Scooby-Doo: Wesołego Halloween!”. Scooby-Doo i Brygada detektywów już kilkakrotnie mieli okazję zmierzyć się z przeciwnikami Batmana, a także współpracować z Nietoperzem, w tej produkcji pojawia się zaś Strach na Wróble.

Scooby-Doo i Brygada Detektywów wracają do akcji w nowym filmie pełnometrażowym „Scooby-Doo: Wesołego Halloween!” wyprodukowanym przez Warner Bros. Gościnnie wystąpili w niej naukowiec Bill Nye i Elvira, Władczyni Ciemności, którzy dołączyli do nieustraszonych detektywów. Ta ekscytująca, pełna akcji halloweenowa przygoda dla całej rodziny zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos już 20 października.

W końcu nadeszło ulubione święto Scooby-Doo i Kudłatego! Z fałszywymi potworami i mnóstwem cukierków, Halloween jest rajem dla głodnych smakoszy chodzących od drzwi do drzwi. Ale w tym roku ich słodkie święto ma posmak goryczy, gdy okoliczna dyniowa grządka zostaje zarażona toksycznym szlamem, tworząc latające nad miastem dyniowe lampiony i dyniowego potwora, który miażdży wszystko na swojej drodze. Scooby-Doo i jego przyjaciele muszą połączyć siły z naukowcem Billem Nye i Elvirą, Władczynią Ciemności, aby rozwiązać tę gigantyczną tajemnicę i ocalić Kryształowy Zdrój!

Scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym filmu Scooby-Doo: Wesołego Halloween! został Maxwell Atoms (“Krowa i kurczak”, “Zło w potrawce”). Muzykę skomponował Steve Rucker (“Laboratorium Dextera”, “Atomówki”). W oryginalnej wersji językowej filmu po raz kolejny usłyszymy Franka Welkera (jako Scooby-Doo i Fred Jones), Grey Griffin (jako Daphne Blake), Matthew Lillarda (jako Kudłaty Rogers) i Kate Micucci (jako Velma Dinkley).

– “Scooby-Doo: Wesołego Halloween!” to nowa, zabawna przygoda, która zapewnia tak upiorną rozrywkę, jakiej tylko można oczekiwać od Scooby-Doo! To wspaniały film rodzinny, pełen humoru, zabawnych zwrotów akcji i świetnych animacji. “Scooby-Doo: Wesołego Halloween!” to także wciągająca, zupełnie nowa tajemnica, którą każdy fan Scooby-Doo będzie chciał dodać do swojej kolekcji – mówi Mary Ellen Thomas, wiceprezes Warner Bros. Home Entertainment ds. oryginałów, animacji i marketingu rodzinnego.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD

  • 3 filmy krótkometrażowe z serii Scooby-Doo:
    • Duch, który wpada na kolację;
    • Halloween u Scooby’ego;
    • Wyluzuj, Scooby-Doo!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
9
minut
0
5
sekund
3
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):