We wtorek 24 listopada w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1031
  • Damian Wayne wykonał swój ruch przeciwko znajomemu zagrożeniu z przeszłości Bruce’a Wayne’a – więc dlaczego były Cudowny Chłopiec obrał sobie za cel nikogo innego, jak Tommy’ego Elliota – a.k.a. Hush? Może to mieć coś wspólnego z Black Casebook, którą Bruce wyzwolił z terytorium Jokera w monumentalnym “Detective Comics #1027” … ale jak daleko posunie się Damian, by pomścić urazę z przeszłości swojego ojca?
 • BATMAN: DETECTIVE COMICS #1027 DELUXE EDITION
 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS: HARLEY QUINN #2
  • Nieuchwytny seryjny morderca z Gotham City, Starlet, i jej tajemniczy dobroczyńca osiągają szczyt swojej potęgi, terroryzując miasto i drażniąc GCPD dziwnymi wskazówkami i słynną nową ofiarą. Harley buntuje się i szuka szokującego głównego tropu w tej sprawie, ale jej bezlitosny styl daje odwrotny skutek i zdaje się na łaskę komisarza Montoyi, aby spróbować odkupienia. Kiedy agent FBI Hector Quimby staje się sojusznikiem w kluczowym momencie, on i Harley tworzą partnerstwo, które wkrótce zaprowadzi ich na znaną i złowieszczą ścieżkę.
 • DARK NIGHTS: DEATH METAL THE MULTIVERSE WHO LAUGHS #1
  • DC Multiverse to zbiór światów z alternatywnej rzeczywistości, w których wszystko jest możliwe. Każdy świat opowiada historię możliwego rozłamu w rzeczywistości lub pokazuje, jak zmienia się życie w zależności od pojedynczej, samotnej decyzji. Ale teraz, gdy Multiverse został zniszczony, Batman Who Laughs użył swojej boskiej mocy, aby stworzyć nowy Dark Multiverse… zbiór 52 złych światów, każdy bardziej przerażający od poprzedniego. Ten one-shot oferuje ciekawskim – i odważnym – wgląd w koszmarne realia, które Batman Who Laughs stworzył w opowieściach twórców, którzy wiedzą, co to znaczy mieć naprawdę pokręcone poczucie humoru. Azyl w Arkham jeszcze bardziej przerażający niż to, co znamy? Świat złych super zwierzaków? Wszystko to i wiele więcej w tych nowych opowieściach z Multiverse Who Laughs!
 • BATMAN/SUPERMAN #14
  • Wejście złożonego Batman/Superman! Mroczny Rycerz i Człowiek ze Stali są uwięzieni w śmiercionośnej bazie księżycowej protokołu Brainiaca, a ta psychotyczna sztuczna inteligencja nie zatrzyma się, dopóki nie połączy się z istotami, które uważa za ich twórców! A scalanie jest dokładnie tym, co robią nasi bohaterowie, gdy pojawia się nowa, śmiercionośna fuzja duetu World’s Finest, siejąc spustoszenie w imieniu Brainiaca! Czy Steel i Batwoman mogą zmienić sytuację i ocalić przyjaciół?
 • BATMAN BEYOND #49
 • THE OTHER HISTORY OF THE DC UNIVERSE #1
  • Nagrodzony Oscarem, scenarzysta John Ridley (“12 Years a Slave”, “Let It Fall”) bada mitologię DC Universe w tej nowej, fascynującej miniseri, która na nowo przedstawia kultowe momenty z historii DC i przedstawia wcześniej niezbadany wątek społeczno-polityczny widziany przez pryzmat superbohaterów DC wywodzących się z grup tradycyjnie pozbawionych praw wyborczych.
   Ta wyjątkowa nowa seria przedstawia swoją historię jako prozę Ridleya z pięknie zrealizowanymi ilustracjami Giuseppe Camuncoli i Andrei Cucchi. Pierwszy numer przedstawia historię Jeffersona Pierce’a, człowieka, który pewnego dnia stanie się Black Lightningiem, gdy z młodej gwiazdy bieżni staje się nauczycielem, a ostatecznie zostaje się bohaterem. Przyszłe numery skupią się na takich postaciach jak Karen i Mal Duncan, Tatsu Yamashiro i Renee Montoya.
   Obszernie zbadane i po mistrzowsku wykonane, “The Other History of the DC Universe” zapowiada się na doświadczenie inne niż wszystkie. Możesz myśleć, że znasz historię DC Universe… ale prawda jest znacznie bardziej złożona. W “The Other History of the DC Universe” nie chodzi o ratowanie świata – chodzi o posiadanie siły, by po prostu być tym, kim jesteś.
 • JUSTICE LEAGUE DARK #28
 • RED HOOD #51
 • SUICIDE SQUAD #11
 • THE QUESTION: THE DEATHS OF VIC SAGE

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
2
0
minut
5
0
sekund
5
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):