Nightwing powraca w marcu 2021 roku – z Batgirl u swojego boku!

Nightwing, z Batgirl u boku, wraca do Blüdhaven w marcu 2021 roku, kiedy “Nightwing #78”, autorstwa Tom Taylora i Bruno Redondo trafi na półki z komiksami! Dick Grayson powróci po wydarzeniach w„Future State” – a jego dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa Blüdhaven nigdy nie było silniejsze!

„Pomimo, bądź co bądź, dwukrotnego zabicia go (w Injustice i DCeased)” – powiedział Taylor – „Jestem wielkim fanem Nightwinga. Nie mogłem być bardziej podekscytowany, mogąc zmierzyć się z bohaterem, którego zawsze uważałem za czołową postać DC. Nasza seria ma to pokazać. Chodzi o umieszczenie Dicka Graysona z powrotem na piedestale, do którego należy.

„Chodzi również o to, aby wziąć wszystko, co Bruno i ja kochamy w Nightwingu i przetestować go w zupełnie nowy sposób” – kontynuuje Taylor. „Odkrywanie, jak Dick reaguje w obliczu niemożliwych do spełnienia szans i zmieniającej życie okazji, która pojawia się w naszym pierwszym numerze.”

W “Nightwingu” Taylora i Redondo, Blüdhaven wybrało nowego burmistrza o nazwisku Zucco, co nie może być dobre dla pierwszego pomocnika DC i byłego Robina – ale czy jest dobre dla Blüdhaven? Kiedy Nightwing prosi Batgirl o pomoc w dochodzeniu w sprawie polityka noszącego to samo nazwisko, co mężczyzna, który zamordował jego rodziców, odkrywa szczegóły, które zaszokują i zasadniczo zmieniają bohatera.

A pojawienie się w pierwszym numerze nowego komiksu Taylora i Redondo potencjalnego nowego pomocnika Dicka Graysona – trójnożnego szczeniaka, którego ochroni przed krzywdą w alejkach Blüdhaven! Czy Nightwing weźmie tego bezimiennego kundla? I czy rozgrzeje on serca fanów tak szybko, jak Nightwing kopie tyłki swoich oprawcy? Spotkaj się z nim po raz pierwszy 16 marca w “Nightwing #78”!

„To idealny czas na opowieść o Nightwingu” – podsumował Taylor. „To właściwy czas na uroczą, zabawną, pozytywną siłę, by zachować dobrą opinię wśród niedostatecznie reprezentowanych i przeciwstawić się korupcji i chciwości”.

“Nightwing #78”, scenarzysty Toma Taylora (DCeased, Injustice), z grafiką i okładką Bruno Redondo (Injustice, Suicide Squad), kolorami: Adriano Lucas, literami: Wes Abbott, edytowany przez Jessicę Chen, i z wariantem okładki od Skan, zabiera Nightwinga do następnego etapu swojej ewolucji w roli bohatera!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
6
minut
2
0
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):