W czerwcu ramach DC Black Label wystartuje nowa miniseria “Batman Reptilian” autorstwa Gartha Ennisa i Liama Sharpa.

Garth Ennis i Liam Sharp wprowadzają nowy poziom terroru do Gotham City w sześcioczęściowej limitowanej serii DC Black Label. Pierwszy numer trafi do sprzedaży 22 czerwca.

W Gotham City, to Batman lub Killer Croc są najbardziej niebezpiecznymi osobami czającymi się w cieniu miasta.
22 czerwca wszystko się zmienia.
Nowy drapieżnik sprawia, że ​​Gotham City staje się terenem łowieckim, dzięki uprzejmości Gartha Ennisa, współtwórcy Preacher i The Boys oraz artysty Liama ​​Sharp (The Green Lantern, The Brave and the Bold: Batman & Wonder Woman) w zupełnie nowej, sześcioczęściowej limitowanej serii “Batman: Reptilian”.

Gotham City jest pełne morderczych stworzeń, które śledzą cienie – podłych złoczyńców z morderczymi impulsami, które sieją strach w sercach każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w mieście. Ale co budzi strach w sercach tych, którzy terroryzują miasto? Kiedyś był to Batman, ale coś o wiele bardziej przerażającego niż zwykły człowiek zaczęło prześladować cienie – i ściga złoczyńców Gotham. Jak dziki musi być potwór, aby nawiedzać sny potworów?

Zapierająca dech w piersiach i nastrojowa grafika Sharpa jest idealnym uzupełnieniem nawiedzonej i trzymającej w napięciu narracji Ennisa, dzięki czemu Batman: Reptilian jest serią, którą z pewnością zechcesz przeczytać przy włączonych światłach. Pierwszy numer zawiera również intensywną okładkę Sharpa. Cully Hamner (Batman and The Signal) zapewnia wariant okładki , a Bill Sienkiewicz (The Question: The Deaths of Vic Sage, Hardware) oferuje wariant 1 do 25.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
3
2
4
godzin
1
5
minut
2
1
sekund
0
4

Zack Snyder’s Justice League
w
HBO GO

Sonda

Jak oceniasz “Zack Snyder’s Justice League”?

  • Dobry, ale ma swoje wady (55%, Głosów: 62)
  • Epickie arcydzieło (28%, Głosów: 32)
  • Przeciętniak i nic więcej (13%, Głosów: 15)
  • 4 godzinny koszmar (3%, Głosów: 3)
  • Wersja kinowa była lepsza (1%, Głosów: 1)

Głosujących: 113

Kalendarium
Galeria
batman-the-long-halloween-blu-ray lh1-coin-flip-1617395510029 lh1-cat-bat-roof-1-1617395508127 lh1-calendarman-exterior-1617395506380 bw_2x10_14 bw_2x10_13
Komiksowe Top 5