Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Na stronach serwisu GamesRadar można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na lipiec 2021 roku.

Batman/Catwoman Special #1

scenariusz Tom King
rysunki John Paul Leon
okładka John Paul Leon
W sprzedaży od 20 lipca
$5.99 US | 48 PAGES | FC | DC BLACK LABEL
One-shot
Ages 17+
variant cover Lee Weeks
US $5.99 (card stock)
variant cover Bill Sienkiewicz
US $5.99 (card stock)

Niektórym wielkim romansom przeznaczone jest ziścić się. Seria Batman/Catwoman pokazuje czytelnikom romans między Bruce’em Wayne’em i Seliną Kyle, który zmieniał się na przestrzeni ich życia, ale co z ich powiązaniem, zanim zostali poszukiwaczami przygód? Ten specjalny numer, skrupulatnie zilustrowany przez Johna Paula Leona (Batman: Creature of the Night), śledzi życie Seliny Kyle od jej najwcześniejszych dni do jej wejścia do przestępczego podziemia i ujawnia, że Bruce był w nim obecny cały czas. Niezależnie od tego, czy był to los, czy zbieg okoliczności, ta historia daje jeszcze więcej powodów, dla których związek Seliny i Bruce’a jest jednym z najbardziej trwałych romansów w komiksach.


Batman Secret Files: Huntress #1

scenariusz Mariko Tamaki
rysunki David Lapham
okładka Irvin Rodriguez
W sprzedaży od 27 lipca
$4.99 US | 40 PAGES | FC | DC
One-shot
variant cover Riccardo Federici
US $5.99 (card stock)
1:25 variant cover TK TK $5.99 US
saddle stitched
Huntress powraca w nowym one-shocie! Huntress ostatnio przeszła DUŻO … w tym jej mózg został zaatakowany przez agresywnego pasożyta, który postanowił wysłać ją na śmiertelny bój. Jakby tego było mało, teraz musi też radzić sobie z ulepszonymi umiejętnościami, dzięki złoczyńcy o imieniu Vile. Ten pasożyt dał jej zdolność widzenia oczami swoich ofiar i to nie jest jej pomysł na dobrą zabawę! Huntress nie jest kimś, z kim można się bawić, a teraz poluje na Vile’a, z bełtem do kuszy z jego imieniem!


Batman Secret Files: The Signal #1

scenariusz Tony Patrick
rysunki Christian Duce
okładka Ken Lashley
W sprzedaży od 6 lipca
$4.99 US | 40 PAGES | FC | DC
One-shot
variant cover Cully Hamner
US $5.99
1:25 variant cover Ken Lashley US $5.99

Signal powraca jako dzienny obrońca Gotham City po współpracy z Outsiders. Ale podczas jego nieobecności wszystko się zmieniło w rodzinnym mieście i w najbliższych mu osobach. A tajemnica White Market, śmiertelnego źródła broni przemycanej do Gotham City, której nawet Batman nie może wytropić, tylko odsunie Signala od wszystkiego, co wie, do zupełnie nowego świata niebezpieczeństw.


Batman #110

scenariusz James Tynion IV
rysunki Jorge Jimenez
backup scenariusz James Tynion IV
backup story rysunki Ricardo Lopez Ortiz
okładka Jorge Jimenez
W sprzedaży od 6 lipca
$4.99 US | 40 PAGES | FC | DC
variant cover Jock
1:25 variant cover : Riccardo Federici
US $5.99 (card stock for both covers)
Główna historia: krwawa walka Batmana z Peacekeeperem-01 toczy się w epickim stylu! Mistrzowski plan Simona Sainta dochodzi do skutku, gdy jego program Magistratu przenosi się do Gotham City, a sprawy wkrótce się zaostrzą! (Nie w dobry sposób!)
W dodatkowej historii: Instigator kontra Ghost-Maker w pojedynku kung fu! Czy musimy coś dodawać?


Batman/Superman #20

scenariusz Gene Luen Yang
rysunki Ivan Reis
tusz Danny Miki
okładka Ivan Reis and Danny Miki
W sprzedaży od 27 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover : Jenny Frison
US $4.99 (card stock)

Człowiek ze stali i Mroczny Rycerz potrzebują czasu, by dojść do siebie po szaleńczym starciu w Archiwum Światów, ale bohaterowie nie będą długo odpoczywać! Pomimo wysiłków nowych przyjaciół El Diablo i Alanny, Auteur.io, cybernetyczny architekt tych alternatywnych rzeczywistości, wydaje się mieć przewagę! Co gorsza, AArchiwum Światów ujawnia swoją najbardziej przerażającą historię, jaka kiedykolwiek została umieszczona w nasyconym magią celuloidzie: mroczną i pokręconą opowieść o demonie z głębin: Etriganie!


Batman: Reptilian #2

scenariusz Garth Ennis
rysunki i okładka Liam Sharp
W sprzedaży od 27 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC BLACK LABEL
variant cover : Cully Hamner
US $4.99 (card stock)
1:25 variant cover RICCARDO FEDERICI
$4.99 US (card stock)
2 of 6
Ages 17+

Batman wyrusza na ulice w poszukiwaniu stwora terroryzującego podziemia Gotham – i mocno daje we znaki. Pierwszym przystankiem jest legowisko Pingwina , ale Oswald Cobblepot jest u bram śmierci (co jest lepsze niż bestia, która opuściła wielu swoich kumpli). Okaleczony łotr nie ma odpowiedzi dla Batmana, ale jego krew – i zaskakujące sekrety, które skrywa – wyślą bohatera w coraz głębszy mrok…


Batman: The Adventures Continue Season Two #2

scenariusz Alan Burnett and Paul Dini
rysunki Ty Templeton
tusz Ty Templeton
okładka Kris Anka
W sprzedaży od 6 lipca
2 z 7
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover Max Dunbar
US $4.99 (card stock)

Dzięki magicznej pomocy Zatanny Batman może teraz zobaczyć Deadmana. Łącząc siły, Mroczny Rycerz i śmiertelnie groźne widmo opracowują plan schwytania zdradzieckiego Talona. Ale tajemniczy zabójca zyskuje przewagę i chwyta Hamiltona Hilla Jr.! Czy Batman i Deadman mogą wyśledzić składniki formuły regeneracji i znaleźć tajemne przejścia w Court of Owls, czy też Gotham w końcu znajdzie się pod pełną kontrolą Trybunału?


Batman: The Detective #4

scenariusz Tom Taylor
rysunki Andy Kubert and Sandra Hope
tusz Danny Miki
okładka Andy Kubert
W sprzedaży od 13 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover : Andy Kubert
US $4.99 (card stock)
Bruce Wayne zostaje oskarżony o usiłowanie zabójstwa byłego mentora i nauczyciela Henri Ducarda i staje w obliczu wyczerpującego przesłuchania Interpolu. Jednak nic nie jest takie, jakim się wydaje, ponieważ wygnanic z Gotham szarżuje do lwiej jaskini tajemnic i dwulicowości bez korzystania z narzędzi Batmana. Czy dawny Mroczny Rycerz wyjdzie z tego bez szwanku?


Batman: Urban Legends #5

scenariusz Chip Zdarsky, Matthew Rosenberg, Meghan
Fitzmartin, and Marguerite Bennett
rysunki Eddy Barrows, Marcus To, Ryan Benjamin, Belén
Ortega, and Sweeney Boo
okładka David Finch
W sprzedaży od 13 lipca
$7.99 US | 64 PAGES | FC | DC
variant cover : Tyler Kirkham
variant cover : Mimi Yoon


Red Hood: Poznajcie Cheer, złoczyńcę stojącego za podstępnymi Cheerdropami zmieniającymi mieszkańców Gotham. W konfrontacji z człowiekiem odpowiedzialnym za odebranie życia tak wielu, w tym Tylerowi, dzieciakowi, któremu Jason Todd przyrzekł, że go chroni, czy Red Hoodr będzie w stanie powstrzymać się przed zemstą za całe miasto? Grifter: Przez cztery rozdziały o krwi, kulach i Batmanie, prawdziwy powód pojawienia się Cole Casha w Gotham City w końcu zostaje ujawniony… ale nie jest to co myślisz!
Tim Drake: Tim jest zdeterminowany, aby znaleźć swojego przyjaciela Bernarda, który został porwany przez Potwora Chaosu na jego oczach. Ale ten przypadek różni się od wszystkich, którymi Tim zajmował się wcześniej, i pęknięcia zaczynają się pojawiać.
Batgirls: Cassandra Cain i Stephanie Brown to tylko dwie nastolatki włamujące się do rezydencji Wayne Manor, aby mogły zagrać w gry wideo. Ale kiedy Oracle powierza im misję, Batgirls zakładają bohaterskie kostiumy i udają się do opuszczonego salonu gier, aby zbadać sprawę.


Catwoman #33
scenariusz: Ram V
rysunki: Fernando Blanco
okładka: Yanick Paquette
W sprzedaży od 20 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover : Jenny Frison
US $4.99 (card stock)

Selina ciężko pracowała, aby zostać królową Alleytown. Ale w odpowiedzi na uratowanie Poison Ivy przez Catwoman przed eksterminacją z rąk Saint Industries, Simon Saint wysłał na wczesnym etapie h totalitarną siłę, która pozostawiła jej królestwo zamknięte. Catwoman widziała, jak mężczyzna odebrał sobie życie, aby uniknąć konsekwencji od Saint Industries, więc wie, że nie wiadomo, co mają w zanadrzu dla niej i dla jej bandy. Co gorsza, niesamowicie ciche i puste ulice Alleytown przygotowały teraz scenę dla długo oczekiwanej konfrontacji między Catwoman i Ojcem Valley!


Detective Comics #1039
scenariusz: Mariko Tamaki
rysunki: Viktor Bogdanovic
backup story i rysunki: TRISTAN JONES
okładka: Dan Mora
W sprzedaży od 13 lipca
$4.99 US | 40 PAGES | FC | DC
variant cover : Lee Bermejo
US $5.99 (card stock)

Wygląda na to, że ktoś przyniósł batarang na bitwę z bazooką! Wybuchowa bitwa między Batmanem a Mr. Worthem zbliża się do punktu kulminacyjnego, a Huntress jest na tropie innego poważnego zagrożenia nękającego Gotham City: pasożyta Vile’a! Pod koniec tej bitwy jedna postać będzie martwa, jedna pomszczona, a jeszcze więcej będzie walczyć o życie! Nie przegapcie tego epickiego numeru, który prowadzi bezpośrednio do specjalnego dodatku Batman Secret Files: Huntress!
PLUS: W The Vile Truth, rzuć okiem na sekretne pochodzenie złoczyńcy Detective Comics Vile przez pryzmat scenarzysty/rysownika Tristana Jonesa!


Detective Comics #1040
scenariusz: Mariko Tamaki
rysunki: Dan Mora
backup story scenariusz: DAN WATTERS
backup story rysunki: KYLE HOTZ
okładka: Dan Mora
W sprzedaży od 27 lipca
$4.99 US | 40 PAGES | FC | DC
variant cover : Lee Bermejo
US $5.99 (card stock)

Kiedy w zeszłym miesiącu gliniarze sprowadzili Bruce’a Wayne’a na przesłuchanie, gigantyczny skarbnik z bazooką i wąsami przez wiele dni wysadzał to miejsce w powietrze. Więc co to oznacza dla byłego ulubionego syna Gotham? Cóż, to znaczy, że Bruce Wayne musi spędzić weekend w areszcie! Czy alter ego Batmana może przetrwać weekend bez zadźgania?
PLUS: Główny złoczyńca Batmana spotyka swoją śmierć w historii, która wstrząśnie światem Gotham City w potworny sposób! Nie przegap: Noc [ZMIENIONO] została zabita przez Dana Wattersa i Kyle’a Hotza!


Future State: Gotham #3
scenariusz: Joshua Williamson and Dennis Culver
rysunki: Giannis Milonogiannis
okładka: Simone Di Meo
W sprzedaży od 13 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | BW | DC
variant cover : Rose Besch
US $4.99 (card stock)
Red Hood staje maskę w maskę z najbardziej poszukiwanym w Gotham, następnym Batmanem, gdy przyszłość Bat-rodziny toczy się dalej! Ta śmiertelna rozgrywka jest jeszcze gorsza przez hordy psychopatycznych przestępców, którzy chcą zabić ich obu! I wreszcie, ujawnia się nowy czarny charakter Gotham Warmonger!


Harley Quinn #5
scenariusz: Stephanie Phillips
rysunki: Riley Rossmo
okładka: Riley Rossmo
W sprzedaży od 27 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover Derrick Chew
US $4.99 (card stock)Legends of the Dark Knight #3
scenariusz: Darick Robertson
rysunki: Darick Robertson
tusz: Richard P. Clark and Darick Robertson
okładka: Darick Robertson and Diego Rodriguez
W sprzedaży od 20 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover : Jorge Molina
1:25 variant cover : Riccardo Federici
US $4.99 (both card stock)
“Bad Night, Good Knight” dochodzi do epickiego zakończenia! Czas się kończy, a nowy partner Riddlera, Quiz, łapie Batmana. Mroczny Rycerz musi zawrzeć umowę z tym śmiercionośnym duetem, aby uciec i powstrzymać tajemniczego sprzedawcę w masce gazowej, który przeszkadza podziemiu Gotham w sprzedaży jednego z najniebezpieczniejszych złoczyńców w mieście … Strachana Wróble!


Nightwing #82


scenariusz: Tom Taylor
rysunki i okładka: Bruno Redondo
W sprzedaży od 20 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover : Jamal Campbell
US $4.99 (card stock)

Związek Melindy Zucco z człowiekiem, który zabił rodziców Dicka Graysona, nie był zaskoczeniem dla bohatera z Blüdhaven, ale to, co były Robin odkrywa na temat powiązań Melindy z Latającymi Graysonami, sprawia, że zwykle optymistyczny detektyw zaniemówił.


Robin #4
scenariusz: Joshua Williamson
rysunki: Jorge Corona
okładka: Gleb Melnikov
W sprzedaży od 27 lipca
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC
variant cover : Francis Manapul
US $4.99 (card stock)

Damian Wayne kontra jego dziadek, nieśmiertelny Ra’s al Ghul! Syn Batmana przez lata unikał uczenia się dróg Demona od Ra’sa, ale teraz ten trening może być dokładnie tym, czego Robin potrzebuje, aby wygrać turniej League of Lazarus.
Plus, Ravager podąża za tajemniczym Respawnem do tajemnic Wyspy Łazarza!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):