Mroczny Rycerz ponownie stanie się głównym bohaterem serialu animowanego, tym razem przygotowywanego przez HBO Max oraz Cartoon Network. “Batman: Caped Crusader” będzie nowym podejściem do mitologii tej postaci.

Za serial mają odpowiadać Bruce Timm, znany już z pracy nad ogromną ilością innych animacji na podstawie DC Comics, w tym “Batman: The Animated Series”, J.J. Abrams oraz Matt Reevese, czyli reżyser zbliżającego się filmu aktorskiego z obrońcą Gotham.

Produkcja została określona jako filmowa, ekscytująca i sięgająca do korzeni postaci w kontekście gatunku noir. Możemy spodziewać się jednocześnie niesamowitych scen akcji oraz zgłębiania psychologii wszystkich kultowych postaci ze świata Batmana. Serial ma być robiony w duchu “Batman: The Animated Series”, to jest – wprowadzić nową i przełomową jakość opowieści o Mrocznym Rycerzy z wykorzystaniem najnowszych i najlepszych technik artystycznych.

Źródło: Hollywood Reporter

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Znakomity news! Czekam z niecierpliwością 😀

Świetnie, już bym oglądał.Bruce Timm !
Oby tam tylko nie było Robina, przycisku udostępniania fanpega Batmana w Batmobilu ( jak w New 52) i wciskania na siłę unowocześnień.

Wspaniale! Będę czekać z niecierpliwością. Mam jedynie nadzieję, że nie przez cały serial Batman będzie mieć takie wielkie uszy jak na grafice promocyjnej, bo wyglądają dość komicznie i psują wizerunek mrocznego, poważnego bohatera 😉

A ja mam nadzieje że od początku Batman nie będzie miał takich uszów,

Od razu pewnie nie ale przecież wiadomo że mu z czasem urosną 😀

już za:
dni
1
6
6
godzin
1
0
minut
2
1
sekund
3
1
Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium
Galeria
titans3x09_06 titans3x09_05 titans3x09_04 titans3x09_03 titans3x09_02 titans3x09_01