Warner Bros. Home Entertainment udostępniło kolejne zdjęcia z filmu animowanego “Batman: The Long Halloween, Part One”, który trafi do sprzedaży w USA w wersji cyfrowej i na Blu-ray 22 czerwca. Tym razem postanowiono bliżej przyjrzeć się potencjalnym podejrzanymi odpowiadającym za serię morderstw w Gotham City.

Wśród wielu podejrzanych z motywem i okazją do bycia Holiday Killerem jest Alberto Falcone, wyrachowany syn szefa mafii Carmine’a „Rzymianina” Falcone. Jack Quaid (The Boys, The Hunger Games, i nadchodzący My Adventures With Superman) użyczył głos Alberto.

Pogromcy przestępców są zmuszeni skorzystać z pomocy przestępcy – Calendar Mana – aby móc zrozumieć wskazówki i odkryć tożsamość Holiday Killera w Batman: The Long Halloween, Part One. David Dastmalchian (The Suicide Squad, Dune, Ant-Man, The Flash) użyczył głosu Calendar Man.

W tle szaleńczych morderstw Holiday Killera rozgrywa się mafijna wojna, i to Carmine „The Roman” Falcone znajduje się w centrum działań syndykatu przestępczego. Falcone był sojusznikiem Thomasa Wayne’a w tworzeniu Gotham City, ale syn Wayne’a, Bruce, nie akceptuje metod Falcone’a. Titus Welliver (Bosch, Deadwood) użycza głosu Falcone w Batman: The Long Halloween, Part One.

Czy historia z Batmanem byłaby kompletna bez pojawienia się Jokera? Książe Zbrodni szykuje się do swoich zwykłych diabolicznych eskapad w Batman: The Long Halloween, Part One, terroryzując publiczność, jednocześnie drwiąc z Mrocznego Rycerza. Troy Baker (The Last of Us, Batman: Arkham Knight) jest największym wrogiem Mrocznego Rycerza w nowym filmie.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
3
1
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):