Warner Bros. Home Entertainment udostępniło kolejne zdjęcia promujące “Batman: The Long Halloween, Part One”, którego premiera w USA 22 czerwca. Tym razem fotografie skupiają się na bohaterze Gotham City.

Każda chwila między Batmanem a Catwoman błaga o więcej czasu na ekranie, para przeplata flirt ze współzawodnictwem w “Batman: The Long Halloween, Part One” – także w tym momencie, gdy Batman wyciąga rękę, aby pomóc uratować Catwoman. Jensen Ackles (Supernatural, The Boys) i nieżyjąca już Naya Rivera (Glee) użyczyli głosów Batmanowi i Catwoman.

Główna część fabuły “Batman: The Long Halloween, Part One” to triumwirat w walce z przestępczością, którzy tworzą Batman (głosi Jensen Ackles), kapitan policji James Gordon (Billy Burke) i prokurator okręgowy Harvey Dent (Josh Duhamel).

Batman jest poddawany testom– fizycznym, psychicznym i emocjonalnym– na każdym kroku w “Batman: The Long Halloween, Part One”. A jednym z najbardziej wyczerpujących zadań jest ściganie Catwoman po dachach w deszczu. Jensen Ackles (Supernatural, The Boys) użycza głosu Batmanowi.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
4
6
sekund
3
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):