We wtorek 13 lipca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1039
  Wygląda na to, że ktoś przyniósł batarang na bitwę z bazooką! Wybuchowa bitwa między Batmanem a Mr. Worthem zbliża się do punktu kulminacyjnego, a Huntress jest na tropie innego poważnego zagrożenia nękającego Gotham City: pasożyta Vile’a! Pod koniec tej bitwy jedna postać będzie martwa, jedna pomszczona, a jeszcze więcej będzie walczyć o życie! Nie przegapcie tego epickiego numeru, który prowadzi bezpośrednio do specjalnego dodatku Batman Secret Files: Huntress!
  PLUS: W The Vile Truth, rzuć okiem na sekretne pochodzenie złoczyńcy Detective Comics Vile przez pryzmat scenarzysty/rysownika Tristana Jonesa!
 • BATMAN: URBAN LEGENDS #5
  Red Hood: Poznajcie Cheer, złoczyńcę stojącego za podstępnymi Cheerdropami zmieniającymi mieszkańców Gotham. W konfrontacji z człowiekiem odpowiedzialnym za odebranie życia tak wielu, w tym Tylerowi, dzieciakowi, któremu Jason Todd przyrzekł, że go chroni, czy Red Hood będzie w stanie powstrzymać się przed zemstą za całe miasto? Grifter: Przez cztery rozdziały o krwi, kulach i Batmanie, prawdziwy powód pojawienia się Cole Casha w Gotham City w końcu zostaje ujawniony… ale nie jest to co myślisz! Tim Drake: Tim jest zdeterminowany, aby znaleźć swojego przyjaciela Bernarda, który został porwany przez Potwora Chaosu na jego oczach. Ale ten przypadek różni się od wszystkich, którymi Tim zajmował się wcześniej, i pęknięcia zaczynają się pojawiać. Batgirls: Cassandra Cain i Stephanie Brown to tylko dwie nastolatki włamujące się do rezydencji Wayne Manor, aby mogły zagrać w gry wideo. Ale kiedy Oracle powierza im misję, Batgirls zakładają bohaterskie kostiumy i udają się do opuszczonego salonu gier, aby zbadać sprawę.
 • THE JOKER #5
 • BATMAN: THE DETECTIVE #4
  Bruce Wayne zostaje oskarżony o usiłowanie zabójstwa byłego mentora i nauczyciela Henri Ducarda i staje w obliczu wyczerpującego przesłuchania Interpolu. Jednak nic nie jest takie, jakim się wydaje, ponieważ wygnaniec z Gotham szarżuje do lwiej jaskini tajemnic i dwulicowości bez korzystania z narzędzi Batmana. Czy dawny Mroczny Rycerz wyjdzie z tego bez szwanku?
 • FUTURE STATE: GOTHAM #3
  Red Hood staje maskę w maskę z najbardziej poszukiwanym w Gotham, następnym Batmanem, gdy przyszłość Bat-rodziny toczy się dalej! Ta śmiertelna rozgrywka jest jeszcze gorsza przez hordy psychopatycznych przestępców, którzy chcą zabić ich obu! I wreszcie, ujawnia się nowy czarny charakter Gotham Warmonger!
 • JUSTICE LEAGUE: LAST RIDE #3
 • INFINITE FRONTIER #2
 • FUTURE STATE: SUICIDE SQUAD
 • INJUSTICE: GODS AMONG US: YEAR ZERO – THE COMPLETE COLLECTION
 • SUICIDE SQUAD: THEIR GREATEST SHOTS
  Ostateczna powieść graficzna towarzysząca wysokooktanowemu, długo oczekiwanemu filmowi The Suicide Squad, który zadebiutuje w 2021 roku!
  Ta kolekcja zawiera ulubionych antybohaterów DC – od Harley Quinn po Kapitana Boomeranga – z pewnością zachwyci każdego fana poszukującego większej liczby tajnych misji o najwyższe stawki, w których nikt nie jest bezpieczny! Od klasycznych przygód autorstwa Johna Ostrandera po współczesne ujęcia z grafiką Jima Lee, w tej kolekcji znajdują się wszystkie hitowe komiksy, które ukształtowały Squad!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
0
9
godzin
2
2
minut
5
7
sekund
1
4

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293