Już w sierpniu na ekrany kin wejdzie “The Suicide Squad”, w którym jednym z bohaterów będzie Peacemaker. W przyszłym roku na HBO Max wystartuje zaś 8-odcinkowy serial “Peacemaker”. Empire udostępniło pierwsze oficjalne zdjęcie z tej produkcji, na którym widać odtwórcę głównej roli Johna Cenę i reżysera Jamesa Gunna.

Szczegóły fabuły nie są znane i nie wiadomo, czy wydarzenia z serialu rozgrywać się będą przed, czy po “The Suicide Squad”.

„Peacemaker to gnój. Nie jest dobrym facetem. I nosi najgłupszy kostium, jaki kiedykolwiek widziałeś w swoim życiu.”, tak bohatera opisuje James Gunn. „Peacemaker ma jasny zestaw ideałów, które uważam za naprawdę interesujące”. Mówi: ‘Chcę pokoju bez względu na to, ilu mężczyzn, kobiet i dzieci muszę zabić, aby go uzyskać.’ Brzmi jak nonsens, ale jest w tym dużo sensu. Reprezentuje on część światowej populacji, która jest co najmniej problematyczna i stawia go w sytuacji, w której musi stawić czoła wyborom, jakich dokonywał przez całe życie i skrajnym poglądom.”

John Cena również uważa swoją postać za wielkiego dupka, ale sugeruje, że serial spróbuje odpowiedzieć, co takiego się wydarzyło, że Peacemaker jest jaki jest.

Źródło: Empire

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
1
3
5
godzin
2
3
minut
4
2
sekund
3
9
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11