Już w sierpniu na ekrany kin wejdzie “The Suicide Squad”, w którym jednym z bohaterów będzie Peacemaker. W przyszłym roku na HBO Max wystartuje zaś 8-odcinkowy serial “Peacemaker”. Empire udostępniło pierwsze oficjalne zdjęcie z tej produkcji, na którym widać odtwórcę głównej roli Johna Cenę i reżysera Jamesa Gunna.

Szczegóły fabuły nie są znane i nie wiadomo, czy wydarzenia z serialu rozgrywać się będą przed, czy po “The Suicide Squad”.

„Peacemaker to gnój. Nie jest dobrym facetem. I nosi najgłupszy kostium, jaki kiedykolwiek widziałeś w swoim życiu.”, tak bohatera opisuje James Gunn. „Peacemaker ma jasny zestaw ideałów, które uważam za naprawdę interesujące”. Mówi: ‘Chcę pokoju bez względu na to, ilu mężczyzn, kobiet i dzieci muszę zabić, aby go uzyskać.’ Brzmi jak nonsens, ale jest w tym dużo sensu. Reprezentuje on część światowej populacji, która jest co najmniej problematyczna i stawia go w sytuacji, w której musi stawić czoła wyborom, jakich dokonywał przez całe życie i skrajnym poglądom.”

John Cena również uważa swoją postać za wielkiego dupka, ale sugeruje, że serial spróbuje odpowiedzieć, co takiego się wydarzyło, że Peacemaker jest jaki jest.

Źródło: Empire

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
2
0
minut
0
4
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):