We wtorek 17 sierpnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN/CATWOMAN #6
  Wraz z pogłębianiem się tajemnic, pogłębiają się urazy. Działania Catwoman sprawiały, że przez całe jej życie wielu bliskich jej osób wątpiło w jej motywacje. Bruce Wayne, Phantasm, a teraz jej córka wszyscy podejrzewali, że ma do czynienia z Jokerem. A kiedy zabiła starego klauna, czy to wyzwoliło dziewiąte życie tej kotki? A może to naprawdę skończyło się wiele lat temu, kiedy Phantasm po raz pierwszy przelał krew, a Batman musiał zmierzyć się z surową prawdą. Na półmetku historii Toma Kinga i Clay Manna na temat romansu Nietoperz / Kotka czekają na nas wielkie rewelacje!
 • BATMAN SECRET FILES: CLOWNHUNTER #1
 • CATWOMAN #34
  Magistrat przybywa do Gotham, a Alleytown jest ostatnim miejscem w mieście nietkniętym przez ich totalitarne siły. Ale bycie ostatnim bastionem wolności w państwie policyjnym sprawia, że królestwo Seliny jest najbardziej zachęcające dla łotrów z Gotham! Otoczona ze wszystkich stron przez zepsute organy ścigania i stojąca w obliczu potencjalnej inwazji złoczyńców, Catwoman obawia się, że jej dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa Alleytown może zamiast tego doprowadzić do jego upadku … ale nie wszystko jest stracone, ponieważ Batman przybywa do Alleytown, łamiąć swoją i Seliny przysięgę, że dadzą sobie rok przerwy.
 • GOTHAM CITY MONSTERS
 • NIGHTWING #83
  To walka o duszę miasta! Teraz, gdy Dick Grayson odziedziczył więcej pieniędzy, niż mógłby potrzebować, ma pomysł, jak może pomóc miastu – i nadszedł czas, aby ogłosił to światu! Ale skoro Blüdhaven jest i tak nie do uratowania, jaki ma pomysł, żeby je uratować? W międzyczasie do gry wkracza nieoczekiwana postać, która planuje kupić miasto (i całą jego moc) od Blockbustera. Wkrótce spray jeszcze bardziej się skomplikują dla nowej osoby publicznej Dicka Graysona, ale może uda mu się poprosić o pomoc swojego „przyjaciela” Nightwinga!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
0
7
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):