We wtorek 21 września w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN VS. BIGBY! A WOLF IN GOTHAM #1
  Gdy krew wyschła na czwartym makabrycznym miejscu morderstwa w Gotham w ciągu wielu tygodni, Batman jest zbity z tropu. Te same znaki rozpoznawcze obecne są przy każdym śledztwie: wtargnięcie brutalnej siły, ciała rozdarte na strzępy i oznaczone ogromnymi śladami ugryzień oraz kępy futra — porozrzucanego wilczego futra. Na ulicach krążą plotki o „Wilkołaku z Gotham”. Zdeterminowany, aby rozwiązać tę sprawę, Batman nie znajduje żadnych śladów, a tajemnicza, włochata, paląca nałogowa postać podąża za każdym jego ruchem. Mroczny Rycerz jest niebezpiecznie bliski utraty opanowania, gdy seria zamachów bombowych niszczy miejskie biblioteki w dniach poprzedzających 32. doroczny Festiwal Literacki w Gotham.
  Gdy Batman zagłębia się w temat Móla Książkowego i jego literackich popleczników, odkrywa, że w centrum przemocy znajduje się bezcenna książka z innego świata. Co dziwniejsze, wilk jest w to zamieszany. Ale jaki potwór jest zbudowany z takich mózgów i tężyzny — i czy jest wrogiem, czy sojusznikiem?
  Światy się zderzają, gdy tajemnica Gotham rozpoczyna powrót do świata Fables!
 • BATMAN #113
  Ghost-Maker ujawnia mroczne rewelacje dotyczące jego przeszłego związku z Jonathanem Crane’em, podczas gdy Batman składa fragmenty głównego planu Stracha na Wróble. Wykorzystując technologię Unsanity Collective, złoczyńca planuje zdetonować „bombę strachu” w Gotham City!
  Dodatkowa historia: Clownhunter został potraktowany przez Stracha na Wróble śmiertelną toksyną strachu i teraz podróżuje przez swój największy koszmar. Czy Clownhunter skupi się i uderzy na Stracha na Wróble? A może ulegnie najgorszym lękom?!
 • BATMAN SECRET FILES: MIRACLE MOLLY #1
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON TWO #4
  Po tym, jak ciało zostaje wyrzucone na brzeg w dokach Gotham, Batman poluje na tajemniczego najemnika znanego po prostu jako Muscle. Ale czy Mroczny Rycerz może ochronić następny cel zabójcy: detektyw Renee Montoyę?
 • BATMAN: THE DETECTIVE #5
  Pozostając dalej w tyle za nikczemnym Equilibrium, Batman korzysta z pomocy Europejskiego Sojuszu Nietoperzy w nadziei na odwrócenie sytuacji! Wraz z Squire’em Mroczny Rycerz próbuje udaremnić masową egzekucję w Belgii w brutalny, epicki sposób!
 • CATWOMAN #35
  Strays wyłączają komunikację Magistratu wokół Alleytown i zastępują ją własną rozpadającą się siecią. Harley Quinn wierzy, że Ivy jest kluczem do pomocy miastu, więc ona i Gardener wyruszają do Alleytown, by wytropić Catwoman i odzyskać Ivy.
 • NIGHTWING #84
  Kiedy bat-rodzina otrzymuje od Oracle wprowadzające w błąd informacje i nieprawidłowe wskazówki, których Babs nie wysłała , zdają sobie sprawę, że system Oracle został zhakowany! Ale kto jest wystarczająco potężny, aby włamać się do super bezpiecznej sieci Oracle? I jakie dane osobowe są teraz zagrożone? Mało tego, ta tajemnicza Anti-Oracle wykorzystuje stan strachu Gotham City i zbombardowała miasto fałszerstwami, siejąc jeszcze większy strach. Ponieważ łączność Bat-drużyna jest niewiarygodna, Nightwing udaje się do Gotham, aby znaleźć źródło transmisji Anti-Oracle.
 • BIRDS OF PREY: FIGHTERS BY TRADE
 • BATMAN: LI’L GOTHAM: CALENDAR DAZE

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
1
minut
4
0
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):