Udostępniono już zwiastun podcastu “Batman: The Audio Adventures”. Dłuższy fragment audycji dostępny jest na stronach EW.

Opowieść o życiu i śmierci w Gotham City. Po latach walki z przestępczością Batman przygotowuje się do zostania oficjalnym członkiem Gotham City Police Department, pogłębiając przepaść między nim a Catwoman, która używała przestępców z Gotham jako swojego osobistego bankomatu. Tymczasem Dwie Twarze pogarsza się, jego dwie połówki są w stanie wojny, a jego obsesja na punkcie dualizmu wymyka się spod kontroli – co jego rywal, Pingwin, chętnie wykorzystuje. Riddler , po latach spędzonych w cieniu wrogów Batmana klasy A, desperacko pragnie, aby jego działania były traktowane poważnie. A Joker ma wielkie, wielkie plany na Walentynki…

Głosów bohaterom użyczyli: Jeffrey Wright jako Batman, Rosario Dawson jako Catwoman, John Leguizamo jako Riddler i gwiazdy programu Saturday Night Live. Produkcja czerpać będzie inspirację z klasycznej atmosfery noir znanej z “Batman: The Animated Series”, a także szaleńczej zabawy z serialu o Batmanie z lat 60. a także całej ponad 80-letniej historii Batmana. Ta szalona, ​​ekscytująca przygoda z Batmanem została napisana i wyreżyserowana przez zdobywcę nagrody Emmy Dennisa McNicholasa (Saturday Night Live), zawiera diabelnie zachwycającą oryginalną muzykę autorstwa Douga Bossiego, a także występy takich gwiazd jak Chris Parnell, Melissa Villaseñor, Seth Meyers, Brent Spiner, Ike Barinholtz, Bobby Moynihan, Kenan Thompson, Jason Sudeikis, Alan Tudyk, Heidi Gardner, Brooke Shields, Paul Scheer, Tim Meadows, Fred Armisen oraz Ray Wise.

“Batman: The Audio Adventures” dostępny będzie na HBO Max od 18 września.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
5
1
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):