W przyszłym roku w Londynie zostanie otwarta niezwykła atrakcja dla fanów Batmana. W interaktywnym i wciągającym doświadczeniu „Akham Asylum”, stworzonym przez Department Studios, Myriad Entertainment i Warner Bros Themed Entertainment, we współpracy z DC, będzie można doświadczyć jak to jest być pacjentem Arkham Asylum.

Batman zaginął, a Gotham City jest w strzępach. Na ulicach szerzy się przestępczość, a i niepokoje społeczne za każdym rogiem. Ambitny psychiatra Jeremiah Arkham chce przywrócić porządek dzięki swoim pionierskim terapiom. Obywatele Gotham City są prawnie wzywani do Arkham Asylum na badania psychologiczne.

Arkham Asylum to epicka alternatywna rzeczywistość, która łączy futurystyczną technologię z interaktywnym kinem. Całkowicie oryginalna historia, w której widzowie stają twarzą w twarz z bohaterskimi i nikczemnymi mieszkańcami Gotham City, aby stworzyć niezapomniane wrażenia.

Atrakcja Arkham Asylum zostanie otwarta jesienią 2022 roku w Londynie. Pierwsze bilety trafią do sprzedaży już w piątek 29 października 2021 roku na oficjalnej stronie arkhamasylum.com, na której można się już zarejestrować. Koszt biletów to 63 funty plus opłata rezerwacyjna.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
3
5
sekund
4
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):