Na stronach serwisu CBR można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na styczeń 2022 roku.

BATMAN: ONE DARK KNIGHT #2

Scenariusz JOCK
Rysunki i okładka JOCK
Variant cover PAUL POPE
$6.99 US | 48 pages | 2 of 3 | 8 1/2″ x 10 7/8″
Prestige Plus
W sprzedaży od 1 lutego
17+
W pozbawionym prądu Gotham, Batman musi ciągnąć ze sobą nieszczególnie współpracującego złoczyńcę, E.M.P., przez kilometry pogrążonych w chaosie ulic miasta, pełnych przerażonych ludzi i oportunistycznych przestępców! Więzienie Blackgate może zneutralizować niszczycielskie moce elektryczne E.M.P., jeśli Batman przeżyje wystarczająco długo, by go tam dostarczyć – ale co się stanie, jeśli w Gotham będą na wolności ludzie z tymi mocami? Co wtedy? Mega-utalentowany Jock (Batman: The Black Mirror, The Batman Who Laughs) jest scenarzystą i rysownikiem tej przebojowej historii o najgorszej nocy Batmana!


BATMAN: THE KNIGHT #1

Scenariusz CHIP ZDARSKY
Rysunki i okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
Variant cover GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
1:25 variant by GERALD PAREL
1:50 foil variant by GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (All covers card stock)
W sprzedaży od 18 stycznia
Origin Batmana i jego niekończącej się walki z przestępczością w Gotham City to współczesna mitologia, ale co z historią pomiędzy? Jak wściekły, zraniony młody człowiek wyrósł na najwybitniejszego, zwalczającego przestępczość detektywa na świecie? Jak narodził się Mroczny Rycerz?
Scenarzysta Chip Zdarsky (Daredevil) i uznany rysownik Carmine Di Giandomenico (The Flash) zabiorą Bruce’a Wayne’a w pełną napięcia podróż, zdobywającego podczas treningów sojuszników i wrogów, by stać się Batmanem w tej nowej, definitywnej serii!


BATMAN #119

Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka JORGE MOLINA
Backup Scenariusz KARL KERSCHL
Backup Rysunki KARL KERSCHL
Variant by FRANCESCO MATTINA
1:25 variant by DAN HIPP
1:50 variant by JOCK
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (Card stock)
W sprzedaży od 4 stycznia
„Abyss” część druga! Przez lata Batman używał mroku jako broni, ale teraz nowy wróg obraca ten mrok przeciwko niemu! Batman musi połączyć siły z nowym, tajemniczym dobroczyńcą Batman Inc., aby wydobyć na światło dzienne zabójczego Abyss!
Czekajcie… kto jest nowym dobroczyńcą Batmana Inc.?


DETECTIVE COMICS #1049

Scenariusz MARIKO TAMAKI
Rysunki IVAN REIS and DANNY MIKI
Backup Scenariusz MATTHEW ROSENBERG
Backup Rysunki FERNANDO BLANCO
Cover by DAN MORA
Variant by LEE BERMEJO
1:25 variant by JORGE FORNÉS
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (Card stock)
W sprzedaży od 18 stycznia
Kiedy Huntress postanowiła działać pod przykrywką w Arkham Tower, miała zbadać placówkę leczniczą, która wydawała się zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa. Ale co się stanie, gdy Helena Bertinelli naprawdę potrzebować będzie leczenia? Z Nightwingiem i Batwoman, którzy również są w środku, to, co zaczęło się jako tajna misja, przekształciło się w operację ratunkową, gdy tajemnice Arkham Tower dr Weara zaczynają się odkrywać!
Następnie w trzeciej części „House of Gotham” młody chłopak uratowany przez Batmana rozpoczął kurację w Arkham, dlaczego więc jedynymi ludźmi okazującymi mu życzliwość są ci, o których prawo twierdzi, że są przestępcami? To cykl przemocy, na który Mroczny Rycerz nie ma odpowiedzi, ponieważ najsłabszy w Gotham walczy o utrzymanie głowy nad wodą!


DETECTIVE COMICS #1050

Scenariusz MARIKO TAMAKI
Rysunki IVAN REIS and DANNY MIKI
Backup 1 Scenariusz MATTHEW ROSENBERG
Backup 1 Rysunki FERNANDO BLANCO
Backup 2 Scenariusz MARK WAID
Backup 2 Rysunki DAN MORA
Cover by IRVIN RODRIGUEZ
Variant by LEE BERMEJO
4-part connecting variant by JORGE MOLINA
1:25 variant by JORGE FORNÉS
Team variant by JAY FABOK
$5.99 US | 48 pages | Variant $6.99 US (Card stock)
W sprzedaży od 25 stycznia
To przełomowy, z większą ilością stron numer “Detective Comics #1050”, a niektóre z największych nazwisk w branży komiksowej są tutaj, aby uczcić Mrocznego Rycerza! Najpierw w czwartej części “The Tower” ujawnia się nikczemna siła utrzymująca pacjentów Arkham Tower w uśpieniu — a powrót tego złoczyńcy na pewno cię zaskoczy! To dramatyczne zakończenie aktu historii Mariko Tamaki o Arkham Tower, ożywionej przez legendarnego Ivana Reisa! Następnie, w czwartej części „House of Gotham”, Matthew Rosenberg i Fernando Blanco zabierają nas do obskurnego czułego punktu kryminalnej elity Gotham przez pryzmat oryginalnego Robina (Dick Grayson) i ujawniają, czego potrzebuje młody człowiek, by przeżyć wśród najgroźniejszych zabójców w DCU. To tour de force najpodlejszych złoczyńców Gotham!
Wreszcie, po wielkim powrocie do DCU, scenarzysta Mark Waid współpracuje z uber-artystą Detective Comics, Danem Morą, aby zapoczątkować zupełnie nowy dzień dla Batmana… i Supermana? To najlepsza współpraca na świecie, którą musisz przeczytać, aby uwierzyć!


BATMAN/CATWOMAN SPECIAL #1

Scenariusz TOM KING and others
Rysunki JOHN PAUL LEON, TOMMY LEE EDWARDS, BERNARD CHANG, MITCH GERADS, and others
Cover by JOHN PAUL LEON
Variants by LEE WEEKS
and BILL SIENKIEWICZ
$9.99 US | 80 pages | One-shot | Prestige
W sprzedaży od 25 stycznia
17+
Niektórym wielkim romansom przeznaczone jest ziścić się. Seria Batman/Catwoman pokazuje czytelnikom romans między Bruce’em Wayne’em i Seliną Kyle, który zmieniał się na przestrzeni ich życia, ale co z ich powiązaniem, zanim zostali poszukiwaczami przygód? Ten specjalny numer, skrupulatnie zilustrowany przez Johna Paula Leona (Batman: Creature of the Night), śledzi życie Seliny Kyle od jej najwcześniejszych dni do jej wejścia do przestępczego podziemia i ujawnia, że Bruce był w nim obecny cały czas. Niezależnie od tego, czy był to los, czy zbieg okoliczności, ta historia daje jeszcze więcej powodów, dla których związek Seliny i Bruce’a jest jednym z najbardziej trwałych romansów w komiksach.


CATWOMAN #39

Scenariusz TINI HOWARD
Rysunki NICO LEON
Cover by JEFF DÉKAL
Variant by JENNY FRISON
1:25 variant by SOZOMAIKA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (Card stock)
W sprzedaży od 18 stycznia
Miau, Catwoman jest znudzona Alleytown i wróciła do Gotham City, aby zająć się większymi rybkami i wrócić do robienia tego, co robi najlepiej… Oczywiście kradzieży sekretów szefów przestępczych by ich szantażować i robienia tego w bardzo seksownym stylu. Nowa scenarzystka , Tini Howard, debiutuje w serii DCU, umieszczając Catwoman w swoim pierwszej próbie szantażu w przebraniu striptizerki w najbezpieczniejszym podziemnym klubie Gotham! Och, Catwoman, chowająca się na widoku na pięciocalowych na szpilkach na zgromadzeniu elity przestępczej Gotham, otoczona pięknymi kobietami i innymi błyszczącymi rzeczami, na które można popatrzeć… co może pójść nie tak?


DARK KNIGHTS OF STEEL #3

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki i okładka YASMINE PUTRI
Variant by JOSHUA MIDDLETON
1:25 variant by YASMINE PUTRI
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (Card stock)
W sprzedaży od 4 stycznia
Wojna jest na horyzoncie, gdy ziemiami wstrząsnęły serie zabójstw. Królestwo Burz gromadzi swoich sojuszników z myślą o zniszczeniu Kal-Ela i jego rodziny. Jaki sekret poznaje Mroczny Rycerz, który może być kluczem do wszystkiego?


SUPERMAN & ROBIN SPECIAL #1

Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki i okładka VIKTOR BOGDANOVIC
Variant by JORGE JIMENEZ
1:25 variant by RAFA SARMENTO
$5.99 US | 48 pages | Variant $6.99 US (Card stock)
W sprzedaży od 25 stycznia


BATMAN VS. BIGBY! A WOLF IN GOTHAM #5

Scenariusz BILL WILLINGHAM
Rysunki BRIAN LEVEL and JAY LEISTEN
Cover by YANICK PAQUETTE
Variant cover BRIAN LEVEL and JAY LEISTEN
$3.99 US | 32 pages | 5 of 6 | $4.99 US Variant (Card stock)
W sprzedaży od 18 stycznia
17+
Zagrażająca światu kolizja między Gotham City i Fabletown zbliża się do punktu kulminacyjnego, gdy dwaj wielcy detektywi jednoczą się, aby rozwikłać główny plan Bookworma i by powstrzymać bombardowania – ale chociaż ich mózgi mogą podołać zadaniu, ostatni akt będzie wymagał również całej ich siły!


DC VS. VAMPIRES #4

Scenariusz JAMES TYNION IV and MATTHEW ROSENBERG
Rysunki i okładka OTTO SCHMIDT
Variant cover FRANCESCO MATTINA
$3.99 US | 32 pages | 4 of 12 | $4.99 US Variant (Card stock)
W sprzedaży od 25 stycznia
Batman potwierdził, kto z Ligi Sprawiedliwości został zamieniony w wampira… ale czy zdoła wykonać swój ruch, zanim Liga Sprawiedliwości zwróci się przeciwko niemu? W tym przesiąkniętym krwią rozdziale bohater kontra bohater… plus wskazówka, kim może być nowy Król Wampirów!


HARLEY QUINN #11

Scenariusz STEPHANIE PHILLIPS
Rysunki i okładka RILEY ROSSMO
Variant cover DERRICK CHEW
1:25 Variant cover ACKY BRIGHT
Peacemaker Variant cover DIMA IVANOV
$3.99 US | 32 pages | $4.99 US Variant (Card stock)
W sprzedaży od 25 stycznia


NIGHTWING #88

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki i okładka BRUNO REDONDO
Variant cover JAMAL CAMPBELL
1:25 Variant cover BRUNO REDONDO
$3.99 US | 32 pages | $4.99 US Variant (Card Stock)
W sprzedaży od 18 stycznia
Niebieskie paski powracają! Nightwing dostanie w tym numerze nowy kostium! W międzyczasie, po niepokojących wydarzeniach związanych z uratowaniem Haleya przed próbą porwania przez złych facetów, Nightwing odkrywa, że jest o wiele więcej zleceń na Dicka Graysona, niż sądził, dzięki upublicznieniu swojej fortuny, i musi znaleźć sprytny sposób, by być Dickiem Graysonem i Nightwingiem w tym samym czasie. Tymczasem Heartless próbuje odzyskać władzę od Blockbuster, aby przejąć kontrolę nad Blüdhaven, a ci dwaj złoczyńcy mają na celowniku Nightwing.


ROBIN #10

Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki ROGER CRUZ and NORM RAPMUND
Cover by SIMONE DI MEO
Variant cover FRANCIS MANAPUL
1:25 Variant cover NIKOLA ČIŽMEŠIJA
$3.99 US | 32 pages | $4.99 US Variant (Card Stock)
W sprzedaży od 25 stycznia
Turniej Łazarza dobiegł końca, ale Dusza Matki nie podda się bez walki! Gdy Damian Wayne walczy o los swojej linii rodowej, ostatnia deska ratunku w postaci nieprawdopodobnego sojusznika doprowadzi do poważnej zmiany władzy w DCU! To Robin kontra jego superpotężna prababka w bitwie tak wciągającej, że będziesz potrzebować dodatkowego cukierka toffi z jej małego naczynia, aby to przetrwać!


ROBINS #3

Scenariusz TIM SEELEY
Rysunki i okładka BALDEMAR RIVAS
Variant cover MARCUS TO
$3.99 US | 32 pages | 3 of 6 | $4.99 US Variant (Card Stock)
W sprzedaży od 18 stycznia
Robiny wpadają twarzą w twarz na grupą naśladowców złoczyńców uzbrojonych w zaawansowane technologie, dające im moce i sprawność bojową największych wrogów Batmana! Gdy pierwsi Cudowni Chłopcy stawiają czoła tym zagrożeniom, dochodzą do wniosku, że ktokolwiek stoi za atakiem na nich, włamał się do Batkomputera. Gdy podejmowane są trudne wybory, pięciu byłych partnerów Batmana zdaje sobie sprawę, że ich jedynym wyjściem może być pójście własnymi drogami i pozostawienie persony Robina!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
5
7
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):