We wtorek 2 listopada w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DARK KNIGHTS OF STEEL #1
  Cały średniowieczny świat zmieni się na zawsze, gdy statek kosmiczny rozbije się z skazanej na zagładę planety. Monarchowie umrą, królestwa powstaną, a to, co dla wielu wydawało się końcem świata… było tylko początkiem! Epicka, pełna fantazji historia osadzona w uniwersum DC, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje…
  Autor bestsellerów Tom Taylor (DCeased, Superman: Son of Kal-El) i uznana artystka Yasmine Putri przedstawiają pokoleniową opowieść o dobru i złu w zupełnie nowym DCU!
 • BATMAN: REPTILIAN #5
 • BATMAN #116
  Jedyną rzeczą, która stoi między szalonym, ciężko uzbrojonym Peacekeeperem-01 a dużą liczbą ciał w Gotham City, jest Batman. Ich pierwsza walka nie poszła dobrze dla Mrocznego Rycerza, ale miasto jest na linii i nie może pozwolić, aby mistrzowski plan Stracha na Wróble urzeczywistnił się… a po czyjej stronie naprawdę stoi Miracle Molly? Przedostatni rozdział “Fear State”!
  Dodatkowa historia: Ponieważ komunikacja z Batmanem jest niewiarygodna, Oracle poleciło Batgirls pozostać w Clock Tower, podczas gdy ona i Nightwing będą badać, kto stoi za zhackowaniem Oracle Network. Ale z siłami Magistratu, które mają zaatakować Clock Tower, czy Batgirls przeżyją, zanim będzie za późno?
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON TWO #6
 • HARLEY QUINN: THE ANIMATED SERIES: THE EAT. BANG! KILL. TOUR #4
 • BATMAN/SUPERMAN: AUTHORITY SPECIAL #1
 • ARKHAM CITY: THE ORDER OF THE WORLD #2
  Dr Jacosta Joy, ostatni żyjący psychiatra w Arkham, kontynuuje zejście do świata złudzeń Ten-Eyed Mana. Ale czy jego twierdzenia o duchach i rytuałach są wyłącznie wytworami jego wyobraźni, czy też istnieje metoda na jego szaleństwo? Tymczasem dr Double X, człowiek ze zdolnością do projekcji swojej duszy poza własne ciało, został uwięziony przez bardzo przyjazną parę, która odkryła, że jego moce projekcji astralnej mogą być używane na innych… i są uzależniające. Ale kiedy Azrael pojawi się w tej jaskini grzechu, czy ktokolwiek będzie bezpieczny przed jego oczyszczającym ogniem?
  Dołącz do nas w naszej drugiej wyprawy do najciemniejszych zakątków Gotham City i bądź świadkiem wstrętnych stworzeń, jak Arkhamite, i Gothamite, które nazywają je domem.
 • JUSTICE LEAGUE INFINITY #5
 • THE JOKER VOL. 1
 • TEEN TITANS ACADEMY #7

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
3
minut
0
4
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):