We wtorek 30 listopada w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • GOTHAM CITY VILLAINS ANNIVERSARY GIANT #1
  Gotham City może być chronione przez Mrocznego Rycerza, ale ta główna metropolia jest również nękana przez najgroźniejszych, najbardziej nikczemnych złoczyńców w uniwersum DC! W tym ogromnym jubileuszowym gigancie DC Comics z dumą prezentujemy opowieści o najbardziej śmiercionośnych wrogach Batmana napisane i narysowane przez jedne z największych i najbardziej ekscytujących twórców komiksów! W 2021 roku obchodzimy rocznicę powstania Stracha na Wróble, Poison Ivy, Ra’s al Ghula, Tali al Ghul, Szalonego Kapelusznika, Killer Motha i oryginalnego Red Hooda, i Gotham City Villains Anniversary Giant #1 ożywia tych złoczyńców na wiele sposobów! W numerze również obchody rocznicy Pingwina, napisane przez nikogo innego, jak człowieka, który ożywił Oswalda Cobblepota w “Batman Returns”, gwiazda srebrnego ekranu, Danny’ego DeVito!
 • BATMAN 2021 ANNUAL #1
  W dodatkowych historiach na łamach Batman #107-111 przedstawiono epicką, brutalną opowieść o wrogu Batmana – Ghost-Makerze… a wstrząsający zmysłami koniec sagi już jest! Ghost-Maker wywalczył sobie drogę przez Wyspę Diabelskiej Czaszki i ma zamiar zmierzyć się z każdym złoczyńcą ze swojej galerii łotrów… od razu? Czy nawet ten legendarny wojownik przetrwa atak?
 • DETECTIVE COMICS 2021 ANNUAL #1
  „Nie wybieramy, kogo ratujemy, Bruce. Leczysz pacjenta, który potrzebuje twojej pomocy” – Thomas Wayne
  Tu zaczyna się “Shadows of the Bat”! W preludium do styczniowego, epickiego wydarzenia z “Detective Comics”, burmistrz Nakano podpisał kontrakt na budowę nowej Arkham Tower w sercu Gotham City, a Bat-rodzina pozostaje rozdarta. Batman od dawna postrzega Arkham jako niezbędny, choć wadliwy trybik w Gotham City — tymczasowe rozwiązanie większych problemów, które pod wieloma względami odzwierciedla jego podejście jako Batmana. Jednak Nightwing, który dorastał, obserwując mutację Arkham w fabrykę złoczyńców, uważa, że potrzebne jest inne podejście. Ale Bruce i Dick będą musieli zobaczyć coś więcej niż tylko Arkham Tower, ponieważ nowy złoczyńca znany jako THE MAEGER MAN sieje spustoszenie na ulicach i staje się ucieleśnieniem zepsutego systemu Gotham!
 • BATMAN: THE DETECTIVE #6
 • BATMAN: FEAR STATE: OMEGA #1
  Gdy stan strachu w Gotham dobiega końca, w mieście wstaje nowy dzień… bez Batmana. Ale nieobecność Mrocznego Rycerza nie oznacza, że w mieście nie ma bohaterów. Dołącz do Jamesa Tyniona IV i Riccardo Federici, którzy doprowadzają do końca „Fear State” i wprowadzają nowe status quo, które będzie rozbrzmiewać w całym DCU przez wiele lat.
 • NIGHTWING 2021 ANNUAL #1
  Dick Grayson i Jason Todd, pierwsi Robinowie, obaj dawno temu wyszli z cienia Nietoperza i zaczęli podążać różnymi ścieżkami w swoich podróżach, aby stać się tym, kim są dzisiaj. Ale teraz ich ścieżki się zbiegają i ci dwaj bracia jednoczą się w jednym celu. Dzięki połączeniu kija i łomu Nightwing i Red Hood są gotowi na wszystko… wszystko oprócz tego, z czym będą musieli się zmierzyć w następnej kolejności! Nie przegap tej wybuchowej przygody!
 • ROBIN 2021 ANNUAL #1
  Liga Łazarza zapoznała Robina z wieloma najmłodszymi, najbardziej śmiercionośnymi wojownikami na świecie — od XXL i jego oddziału rozgłosu po Respawn i jego fandom Deathstroke’a — a ci zabójcy mają na myśli interesy. Ale żaden wojownik nie wywarł takiego wpływu na Damiana Wayne’a jak Flatline, były pomocnik Lorda Death Mana i jeden z najbardziej elitarnych wojowników w turnieju. Ale kim jest Flatline? Odkryj sekretne pochodzenie wszystkich wybuchowych gwiazd wojowników Robina w tym wydaniu specjalnym nokautującym komiksie! Plus: wojownicy z Atlantydy dołączą do turnieju? No dalej, Matko Duszo, nigdy nie zamawiaj ryby – zawsze zamawiaj stek!
 • THE JOKER 2021 ANNUAL #1
  Jego pierwszy rok pełnienia funkcji komisarza policji GCPD był wielkim wyzwaniem dla Jamesa Gordona. Walczył z korupcją w jej szeregach, jego małżeństwo było w rozsypce, a czujny Batman wyraźnie witał nowych rekrutów w tym Batgirl. A Joker wybrał swój moment, by rozpętać piekło!
 • JUSTICE LEAGUE DARK 2021 ANNUAL #1
 • JUSTICE LEAGUE INCARNATE #1
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES VOL. 1

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
1
6
sekund
1
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):