Prime 1 Studio zaprezentowało specjalną statuetkę Batmana z filmy “The Batman”, która dostępna będzie w ramach Special Art Edition i Special Art Deluxe Bonus Edition. Mierząca 87,63 cm (34,5”) statua oparta jest na ilustracji autorstwa Jima Lee z DC FanDome 2020.

The Batman Special Art Edition ma trafić do sprzedaży miedzy marcem a czerwcem 2023 roku. Jest więc trochę czasu by zacząć oszczędzać, bo koszt statuetki to 1 299 dolarów (wersja Deluxe Edition – $1 499) ale przedsprzedaż już ruszyła.

Mierząca prawie 35 cali w skali 1:3 Museum Masterline THE BATMAN Special Art Edition Statue opiera się na zapierającej dech w piersiach ilustracji Jima Lee z DC FanDome z 2020 roku. Prime 1 Studio stworzyło to dzieło sztuki, aby wykorzystać każdą okazję do zaprezentowania najnowszego Batmana i zwrócenia uwagi na to, jak niesamowita jest ta nowa estetyka.

Zespół artystów Prime 1 Studio wziął istotę grafiki Jima Lee i upiększył je, aby zwiększyć realizm i dramaturgię. Zainspirowani filmem nasi artyści przesunęli granice tego, co jest możliwe, aby przedstawić ekscytujące spojrzenie na Mrocznego Rycerza.

Możesz z łatwością zobaczyć, począwszy od głowy, skóropodobną fakturę i misterne szwy na jego masce oraz subtelne rysy twarzy w dolnej części twarzy… zostały one wykonane perfekcyjnie. Jego zbroja to solidna forma i brutalna funkcja w jednym. Zapewnia mu groźną sylwetkę, a także ochronę, której potrzebuje, aby skutecznie wykonywać swoją robotę. Możesz zobaczyć każdy ścieg, każde wgniecenie, każdą teksturę, każdą kieszeń i każdy pasek, jakby to było prawdziwe.

Choć wygląda jak pozbawiona koloru nocna kreatura, nasi malarze z wielką starannością rozróżnili mnogość elementów zbroi, tekstur tkanin i innych aspektów kostiumu, aby pokazać, że jego kostium składa się z wielu części… a nie tylko z bryły ciemności. Zastosowaliśmy wiele różnych wykończeń i technik malarskich, aby wydobyć surowy realizm tego dzieła. Chcieliśmy pokazać, jak rysunek Jima Lee może inspirować realizm statuetki.

Usadowiony na szczycie kultowego gargulca, BATMAN jest gotów stawić czoła najbardziej przesądnym i tchórzliwym losom Gotham City. A najlepsze wieści? Statuetka THE BATMAN Special Art Edition jest również gotowa, by zająć miejsce na Twojej półkę!

W planach jest także wersja statuetki Special Art Edition Fabric Cape Limited, w której peleryna nie będzie wykonana z syntetycznej żywicy, ale z tkaniny lub syntetycznej skóry.

Źródło: ToyArk

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
2
6
sekund
3
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):