Wkrótce do ramówki stacji The CW może dołączyć kolejna produkcja z bohaterami DC. Scenarzyści “Batwoman” James Stoteraux, Natalie Abrams i Chad Fiveash pracują nad “Gotham Knights”.

W następstwie morderstwa Bruce’a Wayne’a jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi wrogów Batmana, gdy wszyscy są wrabiani w zabicie Mrocznego Rycerza. Jako najbardziej poszukiwani przestępcy w mieście, ta zbuntowana banda odmieńców musi walczyć, by oczyścić swoje imiona. Ale Gotham bez Mrocznego Rycerza, który by je chronił, staje się najbardziej niebezpiecznym miejscem w historii. Jednak nadzieja nadchodzi z najbardziej nieoczekiwanych miejsc, ponieważ ta drużyna niedopasowanych zbiegów stanie się następną generacją zbawicieli.

Fiveash i Stoteraux będą producentami wykonawczymi wraz z Gregiem Berlanti, Sarah Schechter i Davidem Maddenem z Berlanti Productions. Abrams będzie współproducentką wykonawczą.

Chad Fiveash i James Stoteraux pracowali jako scenarzyści i producenci m.in. przy serialach “Gotham” i “Krypton”. Natalie Abrams napisała kilka odcinków seriali “Batwoman” i “Supergirl”.

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Batwoman jest słaba GK zwłaszcza Jason zasługują na coś lepszego

Ciekawe jak to zrobi cw jeśli wgl i kto będzie w ekipie Gotham knights? No bo wątpię żeby zrobili identiko jak w grze

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
5
1
sekund
2
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):