Kwestionuj wszystko – ruchomy plakat „The Batman” plus zagadki od Riddlera

|

autor:

|

kategorie: , , ,

Matt Reeves udostępnił ruchomy plakat „The Batman” i radzi fanom „kwestionować wszystko”.

W pełni ruszyła też strona rataalada.com, na której po odpowiedzi na trzy zagadki otrzymamy nagrodę od Riddlera.

W razie problemów z zagadkami:

POKAŻ SPOILER

W rozmowie z Empire, Robert Pattinson zasugerował, że jeśli powstaną kolejne filmy, to wie jak rozwinie się Bruce pod względem psychologicznym, „Stworzyłem pewnego rodzaju mapę, obrazującą jak rozwinie się psychika Bruce’a w dwóch kolejnych filmach. Chciałbym to zrobić”.

Producent Dylan Clark stwierdził zaś: „Jako pierwszy samodzielny film o Batmanie od dziesięciu lat mamy nadzieję, że możemy położyć fundament, na którym można budować historie”.

Źródło: Batman-News.com



dni
6
5
2
godzin
0
9
minut
4
0
sekund
3
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Nightwing: Skacząc ku światłu" (WKDCBiZ) – 31 grudnia 2025
  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza świąteczna okładka?








Zobacz wyniki