Warner Bros. Home Entertainment udostępniło nowe zdjęcia promujące film animowany “Catwoman: Hunted”, którego premiera na 4K Ultra HD, Blu-ray i w wersji cyfrowej 8 lutego 2022 roku.

W “Hunted”, wyprodukowanym w stylu anime, Catwoman, próbuje ukraść bezcenny klejnot. Skok umieszcza ją na celowniku zarówno potężnego konsorcjum złoczyńców, jak i zawsze zaradnego Interpolu, a także Batwoman, której głosu użyczyła Stephanie Beatriz.

Nie ma to jak bycie obudzonym przez najlepszą przyjaciółkę – zwłaszcza jeśli jest kotką. Isis towarzyszy na każdym etapie przygody, gdy Selina Kyle/Catwoman próbuje dokonać kradzieży i poradzić sobie zarówno z Interpolem i nikczemną organizację Lewiatan w “Catwoman: Hunted”. Elizabeth Gillies (Dynasty, Sex & Drugs & Rock & Roll, Vacation) użycza głosu Catwoman.

Batwoman nie jest jedyną nietoperzową postacią w “Catwoman: Hunted” bo Nosferata zalicza imponujące wejście Zehra Fazal (Young Justice) użycza głosu Nosferacie.

Walki kotów w “Catwoman: Hunted” nie mają końca – zaczynając od Cheshire, która daje z siebie wszystko w starciu z Catwoman na dachu. Kelly Hu (Arrow, X2: X-Men United) użycza głosu Cheshire.

W obsadzie pełnej złoczyńców Barbara Minerva jest przywódczynią Lewiatana. I nikt nie daje Minerwrze we znaki jak Catwoman. Kirby Howell-Baptiste (The Good Place, Barry) użycza głosu Barbarze Minervrze.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
3
9
sekund
1
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):