Jednym z elementów wyglądu Seliny Kyle/Catwoman w “The Batman” są długie paznokcie. W rozmowie z Buzzfeed Zoë Kravitz zdradziła jak narodził się ten pomysł, na który jak się okazuje wpadła sama aktorka.

To był niezwykle wspólny proces — pod każdym względem, pod względem postaci, wyglądu i tego, w co nosi… nasza projektantka kostiumów przyjechała do Nowego Jorku tydzień po tym, jak dostałam rolę, aby się ze mną spotkać i pobrać pomiary i porozmawiać o Catwoman. Matt [Reeves] to niezwykle otwarty na współpracę filmowiec, który lubi poznawać osobę grającą daną postać, więc nie musiałem o nic walczyć.

Stworzyliśmy kostium razem jako zespół i tak się składa, że paznokcie nie były pierwotnie w planie. Kręciliśmy przez dwa miesiące nim wprowadzono kwarantannę i wszystko pozamykano, więc w tym czasie zaczęłam zapuszczać paznokcie, ponieważ nie mogliśmy zrobić manicure, a potem wpadłem na pomysł, aby pójść z tym dalej… więc zadzwoniłam do Matta i powiedziałem ‘mam taki pomysł, powinniśmy zrobić szalone, sucze, cudownie straszne paznokcie, które wyglądały jak pazury. Bez lakieru do paznokci wyglądały bardziej jak pazury ale udało nam się go nałożyć w ostatniej chwili.

Aktorka dodała również, że nową umiejętnością, której się nauczyła było strzelanie z broni tak by nie połamać tych długich paznokci. Zdradziła także, że podczas pracy na planie „Po wszystkich koziołkach samochodów, walkach i scen pościgu jedną z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia na planie było sprawienie, by koty pozostały na miejscu”.

Źródło: Buzzfeed

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Będzie przemierzać ulice Gotham a nawet innych miast w uniwersum może Camden, Detroit, Gary, Chicago, Hub City, Quad Cities, Los Angeles w stylu Terminator 1, 2 czy komiksu Vigilante Southland,
niektóre wyglądają tak że można by było robić filmy post apokaliptyczne uniwersum Mad Maxa ma być kontynuowane więc może post apokaliptyczne filmowe DC zwłaszcza że filmy Joker i The Batman dzieją się w innym uniwersum więc już jest multiwersum na razie 2 może później dojdzie Ziemia 3, 4, 5 … opcje typu Batman Beyond, Batman In Bethlehem, Batman Last Knight on Earth, opcje gdzie Thomas jest Batmanem …:)

Mr kolego zna Twoje zdanie większość i nie musisz tego powielać cały czas 🙂 mnie to tylko dziwi i szkoda ze w koncu nie zrobią filmu juz o starszym Batmanie co swoje przeszedł, batfleck film mógł taki być…. albo właśnie batman beyond i Bruce jako Alfred i mcginnis jako barman. Choć battinson zapowiada się znakomicie i czekam na ten film, mam minimalny niedosyt ze znowu jesteśmy na początku historii mrocznego rycerza no ale cóż… w życiu nie można mieć wszystkiego 🙂

Keaton zastąpi Batflcka jako Gacek w Gotham, więc będziesz mial szansę na eksploracje Batmana – mentora. tylko ze względu na specyfikacje DCEU będzie raczej mentorował Batgirl. Nie wiemy w końcu czy w DCEU był jeden czy dwóch Robinów i czy np. Dick nie jest gdzieś na uboczu wciąż żywy.

Oj nie byłbym tego taki pewny, ile razy DC coś planowało a potem nagle mega zmiana? Pożyjemy, zobaczymy 🙂

DCEU skreśliłem po Shazam
Czas na DC Dark / Black multiverse Joker, The Batman do których stylu pasują mi Jason Tod, Jean Paul Valley, Damian, Cassandra Cain
bardziej niż Dick, Barbara, Tim Drake

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
5
0
sekund
5
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):