We wtorek 1 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1051
  Psycho-Pirate! Qu’est-ce que ç’est? Manipulacje umysłowe jednego z najgorszych złoczyńców DCU ujawniają się w sercu Arkham Tower… ale kto tak naprawdę dyktuje warunki? Tajna operacja Batwoman przybiera katastrofalny obrót, a Huntress odkrywa, że jej misja w Tower staje się z każdą chwilą coraz bardziej niebezpieczna! Wszystko zostało ujawnione w tym wybuchowym pierwszym rozdziale w akcie drugim cotygodniowego wydarzenia „Shadows of the Bat”!
 • BATMAN #120
  “Abyss” cześć 3! Ohydne zbrodnie nowego Batman Inc. doprowadziły ich do więzienia o zaostrzonym rygorze. Batman wierzy, że jedynym sposobem, aby pomóc swoim dawnym sojusznikom, jest ich uwolnienie… ale oni nie chcą jego pomocy! Tymczasem tajemniczy dobroczyńca Batmana Inc. wykorzystuje chaos do realizacji swoich planów, ale gubi się w mroku w walce z Abyss!
  Tajemnicze zaginięcia badane przez Maps i Batmana przybiera gwałtowny obrót… Czy sprawa zaginionych osób może być czymś znacznie mroczniejszym?
 • ARKHAM CITY: THE ORDER OF THE WORLD #5
  Niczym warstwy skóry zdarte przez szaleństwo, dr Joy w końcu staje twarzą w twarz z absurdalną, rozdziawioną paszczą jedynego prawdziwego porządku świata. Gdy drogę oświetlają jedynie płomienie Azraela i nienawiści detektywa Stone’a, jakie szanse na przeżycie mają nasi biedni pensjonariusze Arkham, gdy zstępują w to, co leży pod wszystkimi rzeczami? Dołącz do nas w przedostatnim rozdziale Arkham City: The Order of the World i przekonaj się sam.
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #4
  Przybycie Els statkiem kosmicznym 19 lat wcześniej było kluczowym momentem dla królestwa i narodzin przepowiedni! Ale jak wyglądały te wczesne lata dla Elów i jak stali się monarchami królestwa? I jakie katastrofalne wydarzenie spowodowało to wszystko, co dopiero nastąpiło?
 • SUICIDE SQUAD #12


Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
2
3
sekund
3
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):