Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Do sieci trafiły już zdjęcia i zapowiedź promujące 12. odcinek 3. sezonu “Batwoman” pt. “We’re All Mad Here”, którego premiera 23 lutego. W Polsce serial można oglądać w usłudze HBO Go.

Ryan (Javicia Leslie), Sophie (Meagan Tandy) i Jada (Robin Givens) wspólnie ustalają plan powstrzymania Marquisa (Nick Creegan), podczas gdy Mary (Nicole Kang) stara się naprawić krzywdę, którą wyrządziła jako Poison Ivy. Tymczasem Alice (Rachel Skarsten) nadal wymyka się spod kontroli i walczy ze swoimi mentalnymi demonami.

https://www.youtube.com/watch?v=TkKu6FnkPXA

Poznaliśmy już opis finału obecnego sezonu “Batwoman” pt. “Are We Having Fun Yet?”, którego premiera już 2 marca.

W wybuchowym finale trzeciego sezonu Batwoman (Javicia Leslie) i spanikowana Bat drużyna (Nicole Kang, Camrus Johnson) muszą ścigać się z czasem, gdy nikczemny plan Marquisa (Nick Creegan) rozwija się w coś, czego Gotham nigdy by nie podejrzewało… i nie zobaczy że nadchodzi. Połączywszy siły z Jadą (Robin Givens), Ryan, Mary, Luke i Sophie (Meagan Tandy) muszą wykorzystać wszystkie posiadane umiejętności, aby uratować miasto. Więcej informacji na temat szokującej, pokręconej przeszłości Marquisa zostaje ujawnionych, a ostateczne starcie między bratem a siostrą stawia na szali życie Ryan i nową miłość. A gdy Alice (Rachel Skarsten) osiąga punkt krytyczny, empatyczna Mary w imieniu swojej siostry składa kolejny apel o brzęczyk Jokera, ale wszyscy się zastanawiają – czy Alice da się uratować?

Źródło: Spoiler TV (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"