We wtorek 8 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN/CATWOMAN #10
  Nie zadzieraj z Catwoman! Podczas gdy nasze trzy historie przeżywają rzadki moment połączenia, Selina walczy o życie z Jokerem i własną córką Batwoman. Jakie sekrety jej śmiertelnej przyjaźni z Księciem zbrodni spowodują kłótnię między matką a dzieckiem? Dowiedz się tego w pełnym akcji numer, które dowodzi, że ta kocica potrafi walczyć!
 • DETECTIVE COMICS #1052
  “His hold is breaking!” To wiadomość wypisana krwią w umysłach mieszkańców Arkham Tower po rozpętaniu koszmarnej bijatyki! Ponieważ najgroźniejsi przestępcy Gotham powracają do swoich dawnych, morderczych postaci w ciągu jednej przerażającej nocy, dr Wear ma wiele do wyjaśnienia… i dużo ukrycia. Czy Nightwing dotrze do sedna tej tajemnicy, zanim mieszkańcy Arkham Tower ponownie znajdą się w niebezpieczeństwie?
 • BATMAN: URBAN LEGENDS #12
  Ace Bat-pies jest zamknięty w tajnym laboratorium prowadzonym przez superzłoczyńców! Batman i Zatanna muszą pozbierać kawałki po magicznej katastrofie. Wight Witch i Ghost-Maker spotykają uczniów swojego senseia, których nigdy nie znali. Zbrodnie Eternity uderzają w dom.
 • BATGIRLS #3
  Śledztwo Batgirls prowadzi je do przekonania, że nowy artysta uliczny Tutor jest odpowiedzialny za wprowadzenie niewinnych Gothamczyków w trans, używając swoich murali, a następnie ich okrada. Na szczęście dla nich, Tutor organizuje dziś wieczorem podziemny pokaz sztuki w starej stoczni, więc Bab i Batgirls działają pod przykrywką jako uczestnicy, aby Batgirls mogły udowodnić Babs raz na zawsze, że to Tutor stoi za wszystkimi dziwnymi zbrodniami! A co gorsza, Bab wpada na byłego nauczyciela na imprezie! Uf!
 • ROBINS #5
  Uwięzieni w wirtualnym więzieniu Robins muszą zmierzyć się z wyzwaniem w postaci złych wspomnień. Każdy krok, jaki stawiają, sprowadza ich coraz głębiej w ich sfabrykowane rzeczywistości, bez możliwości ucieczki! Czy Robins zdołają uwolnić się od tragicznej przeszłości, czy też na zawsze stracą swoje dawne życie?
 • FUTURE STATE: GOTHAM #10
  Jason Todd, a.k.a. Peacekeeper Red i Hunter Panic są bezradni, i mogą tylko patrzeć, jak nowy Batman po raz pierwszy walczy ze swoim największym wrogiem! Tymczasem tajemniczy złoczyńca, który był mózgiem wszystkiego od początku Future State: Gotham, wykonuje ruch, który będzie miał reperkusje dla całej bat-rodziny!
 • I AM BATMAN #6
  Chrzest bojowy Jace’a Foxa w roli Batmana podczas „Fear State” był pierwszym krokiem w kierunku kolejnego wielkiego wyzwania — przeprowadzki do Wielkiego Jabłka! Dołączając do swojej matki i sióstr, gdy przybywają do miasta, Jace odnajdzie nową przygodę, ponownie rozpaloną miłość i przerażających nowych przeciwników, gdy zaczyna się “Empire State of Mind”!
 • THE JOKER #12
  Na świecie istnieją mroczne, złowrogie sekrety, a także sekrety ukrywane przez niesławną rodzinę Sampsonów w ich posiadłości w Teksasie! Jim Gordon zaraz wejdzie do piekła, by uratować… Jokera?
  Dodatkowa historia z Punchline: Proces Punchline staje się coraz bardziej nieprzewidywalny, gdy Royal Flush Gang wykonuje swój największy i najbardziej nikczemny ruch w dziejach Gotham. Koniec gry Punchline.
 • PENNYWORTH #7
  Od rosyjskiej tundry po płaskowyż Gizy, od przeszłości do teraźniejszości, Alfred Pennyworth dosłownie przemierzył świat w poszukiwaniu odpowiedzi. Teraz tylko jedna rzecz stoi pomiędzy Alfredem a prawdą… ale tą jedną rzeczą jest maszyna do zabijania znana jako KGBeast! Szpiegowska odyseja i zdrada Alfreda dobiegają końca!
 • JUSTICE LEAGUE 2022 ANNUAL #1
 • STRANGE LOVE ADVENTURES #1
  Ach! Czujecie to? Miłość znów wisi w powietrzu, a my jesteśmy tutaj, aby ogrzać twoje serce i rozjaśnić duszę ośmioma ponadczasowymi opowieściami o… dziwnej miłości? Przepraszam, poczekajcie, muszę to jeszcze raz przeczytać. Tak, zgadza się, dziwna miłość. No dobrze. Wygląda na to, że mamy historie o miłości tak starej jak czas jurajski na Wyspie Dinozaurów, o romansie między Peacemakerem i jego pomocnikiem Eaglym, i o pierwszej randce, której się nie spodziewacie. Och, te naprawdę brzmią słodko i serdecznie! Więc chodź, niech powiewa dziwaczna flaga i zdziw się w te Walentynki.
 • SUICIDE SQUAD: BLAZE #1
 • TITANS UNITED #6
 • DETECTIVE COMICS VOL. 1: THE NEIGHBORHOOD
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #11
 • JUSTICE LEAGUE BY SCOTT SNYDER DELUXE EDITION BOOK THREE
Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
7
minut
5
5
sekund
0
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):