We wtorek 29 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #1
  Przez dekadę wiele może się zmienić, zwłaszcza w Gotham! Batman, czyli Bruce Wayne, może być za kratkami, ale prawdziwi przestępcy wciąż tam są. Dyrektor generalny Gotham Motors, Derek Powers, przejął kontrolę nad aktywami rodziny Wayne’ów i wykorzystuje jego do przekształcenia GTO i miasta, które przysięgli chronić. Przestępczość spadła, ale za jaką cenę?
  W mieście pojawił się nowy Batman i tylko Bruce jest w pełni świadomy nadchodzących niebezpieczeństw. Czas na dobre zniszczyć kostium, ale do tego będzie potrzebować pomocy jednego z zapomnianych synów. Nadchodzi Jason Todd… pierwszy Robin?!
  W tej ekscytującej kontynuacji komiksowych hitów Batman: White Knight i Batman: Curse of the White Knight scenarzysta/rysownik Sean Murphy zaprasza czytelników do wyjścia poza znane im Gotham, aby odkryć nowe, wciągające spojrzenie na miasto i jego bohaterów. Witamy w Neo-Gotham i świecie Beyond the White Knight.
 • BATMAN: ONE DARK KNIGHT #2
  W pozbawionym prądu Gotham, Batman musi ciągnąć ze sobą nieszczególnie współpracującego złoczyńcę, E.M.P., przez kilometry pogrążonych w chaosie ulic miasta, pełnych przerażonych ludzi i oportunistycznych przestępców! Więzienie Blackgate może zneutralizować niszczycielskie moce elektryczne E.M.P., jeśli Batman przeżyje wystarczająco długo, by go tam dostarczyć – ale co się stanie, jeśli w Gotham będą na wolności ludzie z tymi mocami? Co wtedy? Mega-utalentowany Jock (Batman: The Black Mirror, The Batman Who Laughs) jest scenarzystą i rysownikiem tej przebojowej historii o najgorszej nocy Batmana!
 • DC VS. VAMPIRES #6
  Batman ma przewagę nad wampirami, które zinfiltrowały Ligę Sprawiedliwości… ale Król Wampirów wreszcie się ujawnia i będzie to najbardziej oszałamiający moment 2022 roku! Szokująca, bestsellerowa seria osiąga swój przesiąknięty krwią półmetek!
 • SHADOW WAR: ALPHA #1
  Gdy Deathstroke zabija Ra’s al Ghul, Talia al Ghul żąda zemsty i wysyła swoją Ligę Cieni, by zabiła Deathstroke’a i Deathstroke Inc.! Batman i Robin muszą połączyć siły, aby wyśledzić Deathstroke’a i postawić go przed wymiarem sprawiedliwości… ale czy to zrobią? Spodziewaj się ponadprzeciętnych walk, akcji, tajemnic i zdrady, ponieważ ten crossover ma ogromny wpływ na DCU!
  Kontynuacja w kwietniu na łamach Batman #122!
 • WAR FOR EARTH-3 #2
 • CHALLENGE OF THE SUPER SONSŹródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
3
2
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):