Czy rysownik narysował w komiksie dziwną łazienkę dla Batgirl, w której drzwi do pomieszczenia znajdowały się za toaletą i wanną?
Nie

Nawet najlepszym rysownikom zdarzają się wpadki. Nie brak też paneli, które wykorzystywane są do różnych internetowych memów. Takim też stała się strona z “Batgirl and the Birds of Prey #5”. Od razu rzuca się nietypowe aranżacja wnętrza. Wygląda bowiem, że drzwi do łazienki Batgirl są za wanną i toaletą, co oczywiście jest bez sensu.

Rysownikiem numeru jest Roge Antonio i nie popełnił on tu żadnej gafy. Po pierwsze rozpowszechniany rysunek to tylko fragment panelu. Po drugie to nie łazienka Batgirl.

W numerze bohaterki mają do czynienia z tajemniczą osobą, która posługuje się byłym aliasem Barbary, Oracle. Namierzają hakera, który okazuje się być wielkim fanem prawdziwej Oracle. Kiedy ten wychodzi z łazienki, drzwi do niej rzeczywiście są dziwne i wygląda jakby ich nie było. Nie wiedząc co z nim zrobić, Batgirl potrzebuje chwili dla siebie i udaje się do łazienki.

Wtedy widzimy cały panel z Batgirl w łazience i widać, że za wanną i toaletą nie ma drzwi tylko jakaś specyficzna dekoracja na ścianie. Wejście do łazienki jest w innym miejscu.

Dopatrzeć się można pewnych problemów z panelem, jak chociażby kwestia zasłony prysznicowej, ale mimo wszystko drzwi nie umieszczono za wanną i toaletą.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
2
2
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):