We wtorek 12 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN/CATWOMAN #11
  Po tym ja ledwie udało jej się uciec z jednym ze swoich dziewięciu żyć, Selina trafia na rozdroże. Może podążać ścieżką przestępcy lub zaryzykować bycie bohaterem takim jak Batman. Jest tylko jedna rzecz, którą musi zrobić: złożyć przysięgę, że nigdy nie zabije Jokera. Ale co mogło skłonić ją do złamania tej świętej obietnicy wiele lat później? Dowiedz się tego w przedostatnim numerze tej docenionej przez krytyków serii!
 • BATGIRLS #5
  Batgirls i Tutor ponownie walczą, ale tym razem w przerażającym, opuszczonym Azylu Arkham! Czy Batgirls mogą powstrzymać Tutora przed użyciem swojej sztuki, by wprowadzić całe Gotham w trans kontroli umysłu? Miejmy nadzieję, że Batgirls znalazły sposób na uniknięcie poddania się, ponownie, jego kontroli! Tymczasem ręce Babs są związane – dosłownie – kiedy staje twarzą w twarz z Spellbinderem.
 • BATMAN ’89 #5
 • BATMAN: URBAN LEGENDS #14
  Batman i Zatanna są na łasce najnowszej magii DCU! Ace the Bat-Hound i Super-Pets kontra najgorsi złoczyńcy Gotham! Nowe Birds of Prey dowodzone przez Lady Shivę i Katanę? I drużyna Batmana i Question!
 • I AM BATMAN #8
 • FLASHPOINT BEYOND #0
  Po poświęceniu wszystkiego, aby pomóc Flashowi złożyć wszechświat z powrotem i uratować życie Bruce’owi Wayne’owi, Thomas Wayne budzi się w świecie, o którym myślał, że już nie istnieje. Zmuszony do ponownego założenia maski, Batman przemierza ulice Gotham City, szukając odpowiedzi, dlaczego ten świat nadal istnieje, ale to, co zacznie odkrywać, rzuci go po całym globie. Tutaj zaczyna się polowanie na Clockwork Killera!
 • FUTURE STATE: GOTHAM #12
  OSTATECZNE STARCIE Z NASTĘPNYM JOKEREM! Peacekeeper Red, czyli Jason Todd, i Next Batman walczą z Next Jokerem, ale czy ich połączone umiejętności wystarczą? Tymczasem Hunter Panic i Harley Quinn próbują utrzymać przy życiu Tobiasa Whale’a w starciu przeciwko całej armii zjokeryzowanych robotów! Poza tym Nightwing staje się kimś… nowym?
 • SUICIDE SQUAD: BLAZE #2
 • FUTURE STATE: GOTHAM VOL. 1Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
0
1
sekund
3
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):