We wtorek 5 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #122
  Ra’s al Ghul nie żyje, a Talia chce się zemścić! Batman chce znaleźć Deathstroke’a, zanim zrobią to elitarni zabójcy Talii! Ale Batman zaczyna domyślać się, że w śmierci Ra’sa nie wszystko jest tym, czym się wydaje… i wie, kogo musi przesłuchać, aby uzyskać odpowiedzi… samą Talię! Czy dwoje byłych kochanków może kiedykolwiek znów współpracować? Plus, dodatkowa opowieść przedstawiająca tajną pierwszą walkę między Batmanem a Deathstroke’iem!
 • BATMAN: KILLING TIME #2
  Historia trwa i poleje się krew. Catwoman i Riddler dokonali zbrodni doskonałej i są teraz w posiadaniu najcenniejszego przedmiotu w DCU. Ale jak długo mogą się tego trzymać, mając na ogonie nie tylko Batmana, ale także przerażającego nowego złoczyńcę, znanego po prostu jako Help?
 • FLASHPOINT: BATMAN KNIGHT OF VENGEANCE #1
 • MONKEY PRINCE #3
  Nietoperz wychodzi z worka, gdy Monkey Prince i Pigsy zdają sobie sprawę, czego pragną wszystkie demony na całym świecie — zjedzenie określonych superbohaterów w celu zdobycia ich mocy! A ten demon-pingwin ma na oku… Batmana! Och, Monkey Prince, wystarczy, że musisz ukrywać ogon, kiedy jesteś Marcusem, i jak twoja obręcz powraca, przyczepiona do twojego ciała jako coś innego za każdym razem, gdy próbujesz się jej pozbyć – ale teraz kanibalizm jest również w menu? YOW!
 • BATMAN BEYOND: NEO-YEAR #1
  Neo-Gotham żyje i zabiło Bruce’a Wayne’a. Odrzuciło Terry’ego McGinnisa jako Batmana i zaoferował omu szansę ucieczki. Terry odrzucił to — jest obrońcą miasta i będzie bronił dziedzictwa Batmana. Teraz Neo-Gotham zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zniszczyć Terry’ego, w tym stworzyć zupełnie nowych złoczyńców do walki z nim. Rozpoczyna się pierwszy rok Terry’ego bez Bruce’a Wayne’a… czy ma szansę? Od zespołu kreatywnego wschodzącej gwiazdy Collina Kelly’ego i Jacksona Lanzinga (Kang the Conqueror) oraz Maxa Dunbara (Batman: Urban Legends, Robin) rozpoczyna się nowa przyszłość dla Batmana Beyond!
 • EARTH-PRIME: BATWOMAN #1
 • SUICIDE SQUAD #14
 • ROBIN VOL. 1: THE LAZARUS TOURNAMENTŹródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już w kinach!

już za:

dni
3
9
7
godzin
1
8
minut
0
8
sekund
5
0

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292