We wtorek 28 czerwca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN/CATWOMAN #12
  Weselne dzwony wreszcie rozbrzmiewają dla Batmana i Catwoman! Gdy kończy się nasza historia, kochankowie przygotowują się do podjęcia kolejnych kroków w swoim życiu, składając wieczyste przysięgi. Ślub Nietoperza/Kotki jest tutaj, a znając Bruce’a i Selinę, nie będzie to konwencjonalne. Nie będziesz chciał przegapić ostatniego rozdziału epopei o Batmanie Toma Kinga!
 • BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #4
  Polowanie trwa, gdy Bruce Wayne szuka najniebezpieczniejszego potomka w Neo-Gotham, Córki Jokera! Nie wie, że nowy Batman jest tuż za nim, czekając na odpowiedni moment, by uderzyć i położyć kres starszemu pokoleniu bohaterów w mieście. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem Dereka Powersa, gdy ujawniają się jego prawdziwe intencje. Dodatkowo do historii dołącza Ace the Bat-Hound!
 • BATMAN: FORTRESS #2
  Batman i Liga Sprawiedliwości desperacko pracują, aby uratować niewinne życie po przybyciu tajemniczego statku kosmitów, który zdestabilizował całą planetę. Po tym, jak wszystkie próby komunikowania się z nieznanymi najeźdźcami zawiodą, nie mają alternatywy, jak tylko walczyć! Ale czy nawet połączona potęga Ligi Sprawiedliwości i wszystkich sił zbrojnych świata może odeprzeć tak przytłaczająco wyższą siłę?
 • DETECTIVE COMICS #1061
  Mamusia jest w domu! Gdy Talia al Ghul wraca do miasta, wszystko może się zdarzyć… a matka Robina jest tutaj, aby ustanowić prawo. Tymczasem plan Riddlera, aby zmienić święte miasto Batmana w pokrętną zagadkę życia i śmierci, został wreszcie ujawniony… a Edward użyje wszystkiego i kogo tylko będzie w stanie, aby wywrócić życie Batmana do góry nogami. Następnie, w finale „Gotham Girl, Interrupted”, Claire Clover odkrywa tajemnicę strony internetowej Gotham Girl… więc dlaczego nie wierzy w to, co odkrywa? To zdrada, uzdrowienie i mnóstwo ciosów!
 • ROBIN #15
  Damian Wayne powrócił po Shadow War i liże swoje rany w najlepszy sposób jaki zna… rozmyślając (duh). Ale w świetle szokującej śmierci w rodzinie al Ghul, Robin postanawia głębiej zapuścić się w świat Demona… a powrót na Wyspę Łazarza — z Flatline u boku — oznacza kolejną szokującą rewelację!
 • DC VS. VAMPIRES – KILLERS #1
  W cieniu nowego w Vampire World Orde Harley Quinn rządzi ludzkim podziemnym światem w tej epoce ciemności. Przeżyła, dbając tylko o siebie… ale być może właśnie znalazła klucz do uratowania świata.
 • HARLEY QUINN #16
 • TASK FORCE Z #9
 • TEEN TITANS GO!: UNDEAD?!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
2
9
sekund
5
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):