Reżyserzy “Batgirl” Adil El Arbi i Bilall Fallah w rozmowie z The Direct odnieśli się do kwestii obecności w ich filmie postaci z różnych uniwersum, Michaela Keatona z “Batmanów” Tima Burtona oraz J.K. Simmonsa z produkcji Zacka Snydera.

Nowy porządek w filmowym świecie bohaterów DC ma wprowadzić “The Flash”, gdzie w roli Batmana zobaczymy Michaela Keatona.

Adil El Arbi i Bilall Fallah potwierdzili, że fani będą musieli „zobaczyć inne filmy [DC], aby zrozumieć, co się dzieje”. Studio jednak szczegółowo nie wyjaśniło okoliczności tych przetasowań w multiversum.

Zapytalibyśmy: “Mamy J.K. Simmonsa ze Snyderverse i mamy Michaela Keatona z Burton-verse. Jaka jest sytuacja?” Powiedzieliby: „Nie martw się. Mamy plan”. Nigdy tak naprawdę nie wyjaśnili nam tego aspektu, ale myślę, że będziesz musiał zobaczyć inne filmy, aby zrozumieć, co się dzieje, dlaczego pod tym względem skończyło się na czymś w rodzaju spaghetti z multiversum. To będzie pyszne spaghetti, jestem tego pewien.”

W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia, że “Batgirl” w Wielkiej Brytanii (gdzie nie ma HBO Max) wejdzie na ekrany kin w 2023 roku.

Źródło: The Direct

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
1
4
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):