We wtorek 2 sierpnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #126
  Batman walczył ze wszystkimi rodzajami przestępców, potworów i superzłoczyńców, ale nic nie mogło go przygotować na to, co nadchodzi z Failsafe, niepowstrzymanym wrogiem, który może pokonać i przechytrzyć Mrocznego Rycerza – odpowiedzią może być mroczne połączenie z przeszłością Batmana ?
  W dodatkowej historii Catwoman łączy w całość rodowód jednej z najbardziej znanych rodzin przestępczych w Gotham… i to nie dla osób o słabym sercu!
 • BATMAN: KILLING TIME #6
  Rozpętuje się piekło, gdy w Gotham wybucha wojna gangów o tajemniczy artefakt skradziony przez Catwoman i Riddlera! Krew zostanie przelana, życia stracone, a szokujące zakończenie sprawi, że zakręci ci się w głowie!
 • FLASHPOINT BEYOND #4
  Thomas Wayne szybko zbliża się do Clockwork Killera, ale jego śledztwo może utrudnić młody Dexter Dent i jego własny cel: wyrwać matkę z Arkham!
 • SWORD OF AZRAEL #1
  Wojownik z zakonu św. Dumasa powraca! Jean-Paul Valley nie chce już nigdy być Azraelem. Wszystko, co mu to przyniosło, to ból, przemoc i nieszczęście. Zaszył się w klasztorze w Europie, aby znaleźć spokój. Ale kiedy do klasztoru przybywa młoda kobieta, która twierdzi, że ma ten System, który uczynił z Jean-Paula Azraela, nie będzie miał innego wyboru, jak tylko ponownie przywdziewać swój brutalny płaszcz Azraela, aby chronić ją przed zabójcami, którzy życzę jej śmierci. Ten miniserii stworzona Dana Wattersa (Arkham City: The Order of the World, Lucifer) i Nikole Čižmešija (Batman: Urban Legends, Future State: Gotham), na nowo zdefiniuje jedną z najbardziej kultowych postaci ze świata Batmana.
 • SWORD OF AZRAEL: DARK KNIGHT OF THE SOUL #1
  Wiara Angel of St. Dumas zostaje wystawiona na próbę. Ten numer zawiera docenioną przez krytyków trzyczęściową historię, która pojawiła się na łamach Batman: Urban Legends przed sierpniowym debiutem nowej miniserii Sword of Azrael. Azrael powrócił do Gotham City po długiej nieobecności, niepewny swojego celu, a jego wiara nieustannie jest kwestionowana przez demoniczne wydarzenia w mieście. Pojawienie się nowego antagonisty Poor Fellow na zawsze zmieni przyszłość Azraela.
 • DARK CRISIS #3
 • POISON IVY #3
  Naprawianie świata nie jest łatwą pracą, a dla Ivy ubrudzenie rąk nigdy nie było problemem, ale kiedy atakują ją roślinne zabójcy, Ivy również musi też grać nieczysto. Zawiera warianty okładek od najbardziej prestiżowych twórców komiksów, Stanleya „Artgerma” Lau, Josha Middletona, Justine Frany i Seba McKinnona!
 • HARLEY QUINN #18
 • DC VS. VAMPIRES #8
 • BATMAN BEYOND: NEO-YEAR #5
  Już nigdy nie będziesz mógł wrócić do domu! Neo-Gotham i jego Sword skompromitowali i ciężko ranna oficer Beam Boonma. Aby ocalić jej życie, Terry McGinnis zabierze ją do pozostałości po Jaskini Batmana, błagając o pomoc jednego ze swoich najnowszych wrogów, Gestalta. Terry ma ostatnią szansę na uratowanie Neo-Gotham przed sobą. Będzie musiał wykorzystać wszystko, czego nauczył się w tym roku bez Bruce’a i raz na zawsze zdefiniować legendę Batmana.
 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS: RED HOOD #1
  Świat Batman: White Knight wciąż się rozwija w tej ekscytującej nowej miniseri! Gdy sytuacja w Neo-Gotham nabiera tempa, Jason Todd powraca do swojej przeszłości po Robinie, aby znaleźć jedynego sojusznika, który, jak wierzy, pomoże mu odwrócić losy bitwy z Derekiem Powersem.
  „Bruce Wayne to Batman”. Cztery słowa, które uratowały życie Jasona i na zawsze zniszczyły jego przyszłość. Wygnany przez swojego mentora i zniszczony przez Jokera, dawny Robin musi stać się kimś innym, silniejszym, nieugiętą siłą na rzecz sprawiedliwości w mieście… Red Hoodem! Nie mając nikogo, przed kim mógłby odpowiedzieć, kroczy po niebezpiecznej linii między bohaterem a złoczyńcą. Dzieje się tak, dopóki nie poznaje Gan, miejscowej dziewczyny z East Backport, która potrzebuje jego pomocy, by ocalić swoją dzielnicę przed superprzestępcą terroryzującym jej mieszkańców. I jest gotowa walczyć u jego boku, bez względu na wszystko!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
0
6
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):