Wraz z informacjami o podpisaniu przez Matta Reevesa wieloletniej umowy z Warner Bros. Zgodnie z warunkami której studio będzie miało pierwszeństwo do projektów przy których będzie pracował jako reżyser, scenarzysta lub producent. Pojawiła się wzmianka o statusie kontynuacji “The Batman”. Jak się okazuje współscenarzystą filmu oprócz Reevesa ma być również Mattson Tomlin (komiks “Batman: The Imposter”, ), który pracował też przy “The Batman”, gdy pojawiły się problemy z trzecim aktem, ale nie został uwzględniony jako współscenarzysta.

Prace nad scenariuszem mają się rozpocząć w najbliższych tygodniach.

Źródła: Deadline, THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Prace nad scenariuszem dopiero mają się rozpocząć? To przez pół roku Reeves nic nie napisał? Wtf? Przy jego tempie pracy zaczynam się zastanawiać czy na kolejny bat-film w jego wykonaniu nie przyjdzie nam czekać ponownie 5 lat, a do trzeciej części Pattinson będzie już starszy od Afflecka, kiedy ten przyjął rolę.

Wolno im idzie zwłaszcza że do dyspozycji mają komiksy typu Zero Year Savage City, Batman Cataclysm, No Mans Land i inne z których można czerpać
i uatrakcyjnić życie mieszkańców Gotham City po powodzi 🙂
Do tego uniwesum filmu Joker losu Bruce Wayna
Może wierne ekranizacje komiksów typu GA Year One, Vigilante Southland, Team 7 nie koniecznie w jednym uniwersum w końcu multi uniwersum w moim typie.

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
4
1
sekund
1
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):