W rozmowie z magazynem GQ, Barry Keoghan zdradził jakie okoliczności doprowadziły do tego że ostatecznie w filmie “The Batman” wcielił się więźnia Arkham Asylum.

Jak się okazało aktor chciał zagrać Riddlera i żeby przekonać do siebie twórców, wysłał video ze swoją interpretacją postaci słynnego złoczyńcy.

Kiedy poznał producenta filmu, Dylana Clarka, w rolę Riddlera miał się wcielić Jonah Hill (ostatecznie trafiła ona do Paula Dano). Producenci zapamiętali jednak Keoghana i jego video. Odezwali się do niego cztery miesiące później oferując mu role Jokera, o której nie mógł nikomu powiedzieć.

Źródło: GQ

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wciąż nie pojmuję jak Matt Reeves, lub ktokolwiek odpowiedzialny za casting, dostrzegł w nim Jokera. Fatalny wybór, to że nie zagrał Riddlera też zaliczam na plus.

Zgadzam się z komentarzem powyżej. W dodatku na tym materiale wiać jakby Keoghan ubiegał się o rolę Aleksa DeLarge z Mechanicznej Pomarańcy a nie Riddlera.

Może powróci w The Batman 2, 3 może z Outsiders, Savage City, No Man’s Land
Taki Joker z twarzą po przejściach może w młodości znęcali się nad nim rodzice nawet ojciec go gwałcił i za pieniądze oddawał zboczeńcom z mafii, elit …
mogli by też zrobić podobną historię z Crane bo chętnie zobaczył bym Scarecrowa i te halucynacje jak w grach Arkham 🙂
Podobnie mogło być z Edwardem / Riddlerem w uniwersum The Batman że jako dziecko sierota był udostępniany pedofilom z elit tak jak inne dzieci może Don Mitchell, Pete Savage, Gil Colson, Carmine Falcone brali w tym udział.

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
1
9
sekund
3
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):