We wtorek 1 listopada w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN & THE JOKER: THE DEADLY DUO #1
  Joker zrobi wszystko, aby odzyskać Harley Quinn po tym, jak uprowadził ją dziwny i tajemniczy sprawca. Ale kto? Tajemnicze, podobne do Jokera stworzenia krążą po ulicach Gotham, zbierając odcięte głowy i nikt nie wie dlaczego. Jim Gordon zaginął, a po otrzymaniu paczki zawierającej zakrwawiony kawałek komisarza policji Gotham, Batman zdaje sobie sprawę, że musi zrobić wszystko, aby go uratować. Ale jak? Kiedy Joker proponuje niełatwy sojusz z Batmanem, odpowiedzi na te pytania stają się jasne — i wstrząsną Gotham City i Bat-rodziną do głębi! Ta skrupulatnie opracowana opowieść o najbardziej zabójczym duecie Mrocznego Rycerza wprowadzi cię w ponure i twarde Gotham, którą mógł ci przynieść tylko Marc Silvestri.
 • BATMAN #129
  Failsafe skontrował każdy ruch, który próbował podjąć Batman i Liga Sprawiedliwości. Czy Mroczny Rycerz nie ma opcji na… Ziemi? Bestsellerowa historia Failsafe trwa dalej! W dodatkowej historii cofamy się do wczesnych lat Mrocznego Rycerza, wracając do jego najbardziej psychodelicznego/łamiącego umysł okresu i zarania jego zapasowego systemu ochrony… ZUR-EN-ARRH!
 • BATMAN – KNIGHTWATCH #3
  Szalony Kapelusznik ma kapelusze od Pingwina, Riddlera, Clock Kinga i Stracha na Wróble, ale jego kolekcja nie jest kompletna bez „Czapki Nietoperza”, czyli maski Batmana.
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #8
  Bitwa między Trzema Królestwami rozpoczęła się w brutalny sposób, a nazwanie salwy otwierającej czymś mniej niż szokującym to mało powiedziane! Czy Trójca może powstrzymać dalszy rozlew krwi? A może wojna totalna naprawdę się zaczęła?
 • GOTHAM CITY: YEAR ONE #2
  Ciąg dalszy krwawej kryminalnej serii! Poturbowany i poobijany Slam Bradley zostaje uwikłany w szokującą sprawę, gdy mała dziedziczka fortuny Wayne’ów została porwana! Ale tak jak w przypadku wszystkich rzeczy w Gotham City, nic nie jest tym, czym się wydaje… Czy uda mu się rozwiązać sprawę na czas, by ocalić młode życie i zabezpieczyć dziedzictwo Wayne’ów, czy też sekrety Gotham pogrzebią je wszystkie?
 • POISON IVY #6
  SZOKUJĄCA KONKLUZJA PIERWSZEJ HISTORII POSION IVY!
  Poison Ivy zostaje zabrana na śmierć i dalej, ponieważ pasożyt grzybiczy, którego gościła, powoduje, że Ivy przechodzi niesamowitą metamorfozę. Czy największa łotrzyca na świecie znajdzie w sobie siłę, by żyć dalej, czy może coś… nowego zajmie jej miejsce? Jedno jest pewne, ten problem jest tak straszny, że będziesz błagać Mommy o więcej!
 • SWORD OF AZRAEL #4
  Azrael staje twarzą w twarz ze swoim najbardziej zaskakującym wrogiem — nieśmiertelnym hierofantem, który żywi się sercami niewinnej i roztopionej lawy. Mieszka setki stóp pod powierzchnią Ziemi, z dala od wścibskich oczu. Jest pierwszym synem św. Dumasa i jest to najbardziej boski cel.
 • THE JOKER: THE MAN WHO STOPPED LAUGHING #2
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jesteś najlepszą wersją siebie? Co by było, gdyby najlepsza wersja ciebie była w ogólnokrajowej telewizji, popełniając szokujące akty okrucieństwa, które mogły być popełnione tylko przez umysł tak pokręcony jak… Jokera? Clown Prince of Crime wkrótce odkryje nową, szokującą prawdę…
 • HARLEY QUINN: THE ANIMATED SERIES: LEGION OF BATS! #2
 • BATMAN: SHADOW WAR
 • BATGIRLS VOL. 1
 • TASK FORCE Z VOL. 1: DEATH’S DOOR
 • HARLEY QUINN VOL. 2: KEEPSAKE

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
2
8
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):