We wtorek 18 października w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN – ONE BAD DAY: PENGUIN #1
  Przestępcze przedsięwzięcie Pingwina i Iceberg Lounge zostały skradzione przez jego byłego współpracownika, Umbrella Mana. Umbrella Man usunął wszystkie zasady dotyczące przestępczości w Gotham City, które wprowadził Pingwin, a miasto pogrąża się w chaosie. Pingwin jest zepsutym człowiekiem i będzie musiał przemierzać płonące ulice Gotham z pistoletem i jednym pociskiem, tworząc nową załogę, aby odzyskać to, co zbudował. Czy Batman pomoże diabłu, którego zna, czy zmierzy się z diabłem, którego nie zna w postaci Umbrella Ma? Kryminalna opowieść autorstwa Johna Ridleya i Giuseppe Camuncoli, którzy stworzyli docenioną przez krytyków “Other History of the DC Universe” — nie przegapcie tego!
 • GCPD: THE BLUE WALL #1
  Wciąż stosunkowo wcześnie w swojej kadencji jako komisarz GCPD, Renee Montoya postanawia odbudować swój wydział i przywrócić publiczną wiarę w historycznie niespokojną PD w najgorszych warunkach, jakie kiedykolwiek widziano. Ale Renee nie może tego zrobić sama – aby jej plan zadziałał, wszyscy, od najwyższych urzędników, aż po najświeższych oficerów, muszą zmagać się z surową rzeczywistością bycia symbolem prawa i porządku w mieście bohaterów z supermocami i nikczemnych superludzi. DC z dumą przedstawia GCPD: The Blue Wall autorstwa nagrodzonego Oscarem pisarza Johna Ridleya i artysty Stefano Raffaele. Ta sześcioczęściowa miniseria to prowokująca do myślenia i przykuwająca uwagę historia zwykłych ludzi, którzy próbują czynić dobro w wadliwym systemie. Nikt nie powiedział, że ochrona miasta takiego jak Gotham będzie łatwe.
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #8
  „RECKLESS YOUTH” trwa, gdy Superman i Batman walczą o zostanie mentorem nowego Boy Thundera! Key wciągnął zespół World’s Finest w niemożliwy do pokonania dylemat, jakiego nigdy nie doświadczyli, gdy całe Metropolis zostaje śmiertelnie zamknięte!
 • BATMAN: THE KNIGHT #10
  Podróż Bruce’a Wayne’a po całym świecie dobiegła końca — czy jest gotowy na brutalny egzamin końcowy? Uznana seria zbliża się do szokującego, kulminacyjnego końca, gdy ten młody Mroczny Rycerz zmierzy się z ostateczną próbą!
 • FLASHPOINT BEYOND #6
 • CATWOMAN #48
  Czy nie nienawidzisz, kiedy po prostu dochodzi do przypadkowego spotkania twoich obecnych i byłych kochanków? Zdecydowanie tak jest w przypadku Catwoman, ponieważ drogi Valmonta i Batmana przecinają się! Czy Batman jest zazdrosny, czy tylko zaniepokojony, że Selina spotyka się z międzynarodowym przestępcą, który również jest mordercą? Jest kilka granic, których po prostu nie przekraczasz, Kocie, i nie każda uwaga jest dobrą uwagą.
 • I AM BATMAN #14
  Zagadka pary brutalnych morderstw zostaje rozwiązana, rodzi się bohater, a bohaterska scheda zostaje przekazana. Zakończenie intensywnej sagi „She Got Next” rozlegnie się echem od Nowego Jorku aż do Gotham City, gdy stworzy kolejne rozdziały zarówno dla Jace’a Foxa, jak i Renee Montoyi.
 • NIGHTWING #97
  …Batgirl daje Nightwingowi odpowiedź. I długo rozmawiają ze sobą o tym, co to oznacza.
 • TITANS UNITED: BLOODPACT #2
 • DARK CRISIS: YOUNG JUSTICE #5
 • BATMAN: HUSH 20TH ANNIVERSARY EDITION

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
1
minut
3
5
sekund
3
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):