Poznaliśmy już zapowiedzi wydawnictwa Egmont na luty. Wśród zaplanowanych nowości znalazły się “Batman. Ziemia Jeden. Tom 3” (160 stron, 89,99 zł) i “Injustice. Bogowie pośród nas. Rok czwarty. Tom 4” (304 strony, 129,99 zł).

Batman. Ziemia Jeden. Tom 3

Trzecia część historii o Batmanie umieszczonej w alternatywnej rzeczywistości Ziemi Numer Jeden. W jej realiach Mroczny Rycerz jest pozbawionym złudzeń człowiekiem starającym się ocalić ukochane Gotham. Mieszkańcy miasta są przerażeni, bo tajemniczy sprawca wyposaża gangi w broń wojskową! Złoczyńcy twierdzą, że finansuje ich zmarły niedawno prokurator okręgowy Harvey Dent… Bruce Wayne musi odkryć prawdę na temat tożsamości sponsora bandytów, ale rozprasza go powrót innej osoby, którą uważano za zmarłą: jego dziadka Adriana Arkhama. Musi też pocieszyć wieloletnią przyjaciółkę, burmistrz Gotham Jessicę Dent. Czy Harvey naprawdę powrócił i pragnie zemścić się na mieście? 

Scenariusz albumu napisał Amerykanin Geoff Johns, współautor bestsellerowych serii o Green Lanternie, Flashu czy Supermanie. Rysunki są dziełem brytyjskiego grafika Gary’ego Franka, znanego z opowieści o Hulku i Supergirl. Duet Johns–Frank stworzył też inną historię umieszczoną w tej samej rzeczywistości równoległej – „Superman: Earth One” („Superman: Ziemia Jeden”).

Scenarzysta: Geoff Johns
Ilustrator: Gary Frank
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda z obwolutą
Liczba stron: 160
Wymiary: 18.0×27.5cm
Data premiery: 22.02.2023
Cena: 89,99 zł

Injustice. Bogowie pośród nas. Rok czwarty. Tom 4

Od czterech lat Ziemia znajduje się pod rządami Supermana. Jego wrogowie zostali rozproszeni albo zabici, ale ruch oporu wciąż walczy! 
Po ostatniej porażce Batman w desperackim geście zwrócił się do Aresa, boga wojny, by zwerbować panteon greckich bogów do starcia z Supermanem. Człowiek ze Stali może i jest wystarczająco silny, aby zmierzyć się z bogiem… ale co się stanie, gdy jego najbliższa sojuszniczka i córka Zeusa, Wonder Woman, zwróci się przeciwko niemu? 

Tom „Injustice: Bogowie pośród nas: Rok czwarty”, inspirowany fenomenalną grą wideo, opowiada o ludziach dysponujących niemal boskimi mocami, którzy starają się zaprowadzić ład w świecie ogarniętym chaosem. 

Scenariusz Briana Buccellato („Flash”) zilustrowany został przez Brunona Redondo („Earth 2”, „Suicide Squad: Zła Krew”), Mike’a S. Millera („Batman: Arkham Unhinged”) i wielu innych znakomitych rysowników. Dodatkowo zamieszczono historię pierwszego scenarzysty serii Toma Taylora („DCeased”). 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Injustice: Gods Among Us: Year Four” #1-12 oraz „Injustice: Gods Among Us: Year Four Annual” #1.

Scenarzysta: Brian Buccellato, Tom Taylor
Ilustrator: Bruno Redondo, Mike S. Miller
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Liczba stron: 304
Wymiary: 17.0×26.0cm
Data premiery: 22.02.2023
Cena: 129,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
0
4
sekund
4
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):