Forum
Już wkrótce
 • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
 • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
 • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
 • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

We wtorek 31 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: LEGENDS OF GOTHAM #1
  Gdy Batman jest zajęty, jego najgłębsze, najmroczniejsze i najbardziej niebezpieczne sekrety zostaną wystawione na licytację temu, kto zaoferuje najwyższą cenę. Lista gości składa się wyłącznie z czarnych charakterów, a wyjęty spod prawa Red Hood pasuje do tej roli — naraża go to na kurs kolizyjny z Outsiderami! Wraz z pojawieniem się uwolnieniem supermocy z wyspy Lazarus na cały świat, stawka nie może być wyższa. Jason Todd, Black Lightning i Katana będą musieli odłożyć na bok swoje różnice, aby ocalić dziedzictwo Batmana, a wraz z nim świat. Przy założeniu, że najpierw nie zabiją się nawzajem!
 • DC’S HARLEY QUINN ROMANCES #1
  DC z dumą prezentuje zbiór ośmiu romantycznych historii o niezwykłej pasji i falującej, nieokiełznanej miłości. Napięcie wzrasta gdy Apollo i Midnighter zostają schwytani przez nieznany gatunek obcych, który jest zdeterminowany, aby poznać sekrety ich superżołnierskiego sukcesu. Harley Quinn wpada w błyskotliwą fantazję: jak wyglądałoby życie, gdyby ona i Ivy poznały się w liceum? W numerze również Fire i Ice podgrzewające atmosferę, romantyczna opowieść z ulubienicą fanów Power Girl, tajemnicza schadzka Johna Constantine’a, miłosna przygoda z Aquamanem i wiele więcej! To są fantazje o miłości, które tylko DC może opowiedzieć… ale to nie jest romans Harlequin… przygotujcie się na romanse Harley Quinn!
 • LAZARUS PLANET: LEGENDS REBORN #1
  NOWI PRZYJACIELE…NOWI WROGOWIE…NOWE LEGENDY!
  Po erupcji wulkanu Lazarus obudziła się starożytna i niebezpieczna moc, a ten przypływ fantastycznej mocy na zawsze wpłynie na DC Universe! W Lazarus Planet: Legends Reborn zbadamy zakątki planety, które zostały przebudzone i przygotowane, aby przywrócić dawno zapomnianych bohaterów i złoczyńców! Z pomocą Nightwinga nowy bohater City Boy ma nadzieję na dotarcie do Gotham na czas, aby je uratować? Kim jest tajemnicze trio twierdzące, że jest wskrzeszonym rodzeństwem Raven? Jak daleko posunęłaby się Question, by ścigać trop w przekształconym Gotham City? I czy płomień Firestorm wypali kolejnego przerażającego gospodarza? Nie, jeśli Harley Quinn ma coś do powiedzenia!
 • DC POWER: A CELEBRATION #1

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):