We wtorek 21 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN – ONE BAD DAY: CLAYFACE #1
  Wszystko, o czym Basil Karlo kiedykolwiek marzył, to zostanie aktorem… nie… jednym z największych aktorów, jaki kiedykolwiek istniał. Jednak jego życie zboczyło z kursu, kiedy stał się zmiennokształtnym potworem znanym jako Clayface. Po latach walki z Batmanem w Gotham City i dystansowaniu się od swoich marzeń, Clayface wyrusza na zachód do Los Angeles. Tworząc nową tożsamość, realizuje swoje marzenie o aktorstwie tylko po to, by odkryć, że Gotham City nie jest jedynym miejscem, w którym panuje przytłaczający strach i że może nie mieć tego, czego potrzeba, aby odnieść sukces w Mieście Aniołów. Więc przekształci miasto, aby pasowało do jego potrzeb w śmiertelnej pogoni za sławą. To epicka tragedia, której nie można przegapić!
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #12
  Sekret konfliktu Supergirl i Robina ujawniony! Pewnego dnia nie tak dawno temu spotkanie między Cudownym Chłopcem i Dziewczyną ze Stali rozpoczęło się słodko, stało się niezręczne i zakończyło się tak katastrofalnie, przerażająco, że szczęka opadła. Wśród rodzin Supermana i Batmana jest teraz uznawane za najlepszy na świecie przykład „Jak nie współpracować!”
 • CATWOMAN #52
 • DCEASED: WAR OF THE UNDEAD GODS #6
 • GCPD: THE BLUE WALL #5
  Życie ma tendencję do wymykania się nam przez palce, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Komisarz GCPD, Renee Montoya, zdarzyło się to już wcześniej i pomimo wszystkiego, o co walczyła, doszło do tego ponownie. Kostka domina została przewrócona, a Renee czeka najbardziej wstrząsający test.
 • LAZARUS PLANET: OMEGA #1
  PRZEZNACZENIE I FURIA
  Devil Nezha i jego syn toczą wojnę — w środku znajduje się cała ludzkość! Burze Łazarza nasilają się na całym świecie, ziemscy superbohaterowie są na krawędzi, a Batman żyje pożyczonym czasem. Do Zatanny, Spectre, Demona, Klariona i reszty użytkowników magii DCU należy dołączenie do Damiana Wayne’a i naprawienie sytuacji — ale żeby to zrobić, będą musieli odkryć ostatni, wybuchowy sekret Nezha! Plus: Dreamer uratował hełm Doktora Fate’a przed zniszczeniem… ale dlaczego wciąż się tak świeci? Dawn of the DCU rozpoczyna się, gdy saga Lazarus Planet dobiega końca!
 • NIGHTWING #101
  Po wydarzeniach z Dark Crisis Superman rozmawia z Nightwingiem, dając mu do zrozumienia, że teraz nadszedł czas, by Dick objął przywództwo… więc Nightwing gromadzi grupę przyjaciół, aby stać się pierwszą ligą w DC Universe i przenosi swoją bazę operacyjną do Blüdhaven. Poznaj nowych Tytanów!
  Następnie, po wydarzeniach z Nightwing Annual 2022 oraz crossoverze Supermana i Nightwinga, Nightwing nadal jest mentorem Jona Kenta w sposób w jaki Dick nauczył się podczas szkolenia przez Batmana… ale na swój własny, bardziej zachęcający sposób.
 • TITANS UNITED: BLOODPACT #6
 • THE JOKER VOL. 3
 • BIRDS OF PREY: THE END OF THE BEGINNING

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
1
6
sekund
4
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):