W maju tego roku do tytułów wydawanych przez DC Comics, powróci “Batman: The Brave and The Bold”.

W całej historii DC, “The Brave and The Bold” był miejscem początkowym dla niektórych z najbardziej ukochanych i trwałych postaci i drużyn DC, w tym The Suicide Squad, Justice League of America, Metamorpho, Element Man, Teen Titans i wielu innych. Seria gościła również niesamowite historie zespołowe z udziałem Batmana. W maju “Batman: The Brave and The Bold” powraca w zupełnie nowej, regularnej serii antologii, zawierającej więcej opowieści o Mrocznym Rycerzu, a także historie skupiające się na superbohaterach ze wszystkich zakątków uniwersum DC. W pierwszym numerze, którego nie można przegapić, znajdują się cztery ekscytujące historie, w tym debiut pisarski jednego z najlepszych artystów DC.

Po spektakularnym sukcesie Batman – One Bad Day: The Riddler, nagrodzony Eisnerem zespół Toma Kinga i Mitcha Geradsa ponownie łączy siły, by stworzyć przerażającą, czteroczęściową opowieść o pierwszym krwawym starciu Jokera z Batmanem. Opowieść o odrazie, kłamstwach i śmiechu, to może być najbardziej przerażająca historia Jokera.

Supergwiazda, Dan Mora (Batman/Superman: World’s Finest, Detective Comics) debiutuje jako scenarzysta, rozpoczynając nową serię czarno-białych opowiadań o Batmanie. W Gotham City opanowanym przez cybernetycznych popleczników Jokera jedyną osobą, która może nas uratować, jest tajemniczy motocyklista, przebrany za nietoperza, bohater miejskiej legendy.

Liga Sprawiedliwości może odeszła, ale jej wrogowie nie. Kto ochroni świat przed najgorszym z najgorszych? Ed Brisson (Batman Incorporated) i Jeff Spokes (Wildstorm 30th Anniversary Special) kontynuują historię zapoczątkowaną w Wildstorm 30th Anniversary Special, gdy dyrektor Bones i jego nowy tajny zespół StormWatch podróżują po całym świecie w tajnych misjach, aby przejąć broń masowe zniszczenia. Ale to jest StormWatch i jak zwykle nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. “Down with the Kings” zaczyna się tutaj!

W „The Order of the Black Lamp — Part I”, autorstwa scenarzysty Christophera Cantwella (współtwórca, Halt and Catch Fire, Briar, Marvel’s Iron Man) i rysownika Javiera Rodrígueza (Marvel’s Daredevil, The Defenders), Superman znajduje pierścień dekodera z tajną wiadomością — „Uratuj mnie” — która wysyła go na misję rozwiązania tajemnicy powiązanej z przeszłością Człowieka ze Stali.

Ten 64-stronicowy debiutancki numer trafi do sprzedaży we wtorek 16 maja. Główną okładkę przygotował Simone Di Meo. Dostępne będą również warianty autorstwa Jima Cheunga i Franka Cho; Bryana Hitcha oraz Nathana Szerdy’ego.

Źródło: DC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
7
minut
5
6
sekund
0
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):