We wtorek 14 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE – SEASON THREE #3
  Prawa ręka Jokera, Straightman, ostatnio nie czuje się sobą. Wciąż przeżywa chwile… retrospekcje… z życia, którego nie pamięta. Po niedawnym starciu z Clown Prince i jego stoickim egzekutorem, Batman zaczyna rozwikływać przeszłość mężczyzny, ale przez to trafia na celownik Amandy Waller i Task Force X!
 • BATGIRLS #16
  Batgirls wpadają w króliczą norę psot i cudów, podczas wyprawy, aby dowiedzieć się, kto wysłał Cluemastera, by porwał jego własną córkę, Steph. Ale najpierw jest butelka z napisem „Wypij mnie” i powinna być całkowicie bezpieczna do picia, prawda? Nawet jeśli wygląda, jakby była doprawiona serum Langstroma?
 • BATMAN: INCORPORATED #6
  Ktoś okradł profesora Pyga, który jest gotów spalić Gotham, by odzyskać swoją własność. Wszyscy są podejrzani i wszyscy zapłacą. Po odejściu Batmana, Batman Incorporated musi wrócić do Gotham, zanim miasto zamieni się w popiół.
 • MULTIVERSITY: HARLEY SCREWS UP THE DCU #1
  Harley wróciła na Coney na dawno oczekiwane spotkanie ze starymi przyjaciółmi, starymi miejscami i… starym wehikułem czasu? Dobrze słyszałeś! Tajemniczy dobroczyńca zostawił Harley wehikuł czasu i po półsekundowym namyśle postanawia wybrać się na przejażdżkę. Co może pójść nie tak, prawda? Zabawne, że musisz pytać. Okazuje się, że szybka podróż w czasie może schrzanić kilka rzeczy… mianowicie całe uniwersum DC!
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #6
 • JUSTICE SOCIETY OF AMERICA #3
 • BRUCE WAYNE NOT SUPER

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
0
9
sekund
3
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):