Premiera serialu “Gotham Knights” (“Rycerze Gotham”) już 14 marca (w Polsce w HBO Max 23 marca), z tej okazji udostępniono zdjęcia z 1. odcinka.

„Batman nie żyje, a Gotham bez Mrocznego Rycerza, który by je chronił jest jak podpalona beczka prochu. W następstwie morderstwa Bruce’a Wayne’a, jego adoptowany syn Turner Hayes (Oscar Morgan) zostaje wrobiony w zabicie Mrocznego Rycerza wraz z dziećmi niektórych wrogów Batmana: Duelą Doe (Olivia Rose Keegan) aka The Joker’s Daughte, nieprzewidywalną wojowniczką i wykwalifikowaną złodziejką, która urodził się w Arkham Asylum i został porzucona przez ojca, Harper Row (Fallon Smythe), mądra i zgryźliwa inżynierka, która potrafi wszystko naprawić, oraz jej bratem Cullenem Row (Tyler DiChiara, „The Virgin of Highland Park”), sprytnym transpłciowym nastolatkiem, zmęczonym byciem grzecznym i miłym. Charyzmatyczny i zawzięty prokurator okręgowy Harvey Dent (Misha Collins) i GCPD są na ich tropie, Turner będzie polegał na sojusznikach, w tym na swojej najlepszej przyjaciółce i budzącej grozę programistce Stephanie Brown (Anna Lore) oraz nieprawdopodobnej pomocnicy Batmana Carrie Kelley (Navia Robinson). Ale nasi Rycerze wkrótce dowiedzą się, że w Gotham City działa większa, bardziej nikczemna siła. Ta drużyna niedopasowanych zbiegów musi połączyć siły, aby stać się kolejną generacją zbawicieli znanych jako GOTHAM KNIGHTS.

Poznaliśmy również opisy dwóch kolejnych odcinków.

“Scene of the Crime” – premiera 21 marca

POSZUKIWANIE ODPOWIEDZI – Próbując oczyścić swoje imię, Turner (Oscar Morgan), Duela (Olivia Rose Keegan), Cullen (Tyler DiChiara), Harper (Fallon Smythe) i Carrie (Navia Robinson) wracają na miejsce zbrodni w poszukiwaniu dzienników Bruce’a Wayne’a. W międzyczasie zagłębiający się w śledztwo Harvey (Misha Collins) zaczyna się zastanawiać, czy Turner jest mimo wszystko niewinny. Natomiast Stephanie (Anna Lore) zostaje wezwana na przesłuchanie po tym, jak GCPD podejrzewa, że może pomagać Turnerowi.

“Under Pressure” – premiera 28 marca

ROZBICIE GANGU MUTANTÓW — Po tym, jak ich przywódca zostaje pokonany przez Carrie (Navia Robinson), Gang Mutantów bierze odwet na Gotham, biorąc zakładników podczas dorocznej Gali Założycieli, zmuszając Turnera (Oscar Morgan), Duelę (Olivia Rose Keegan) i Harper ( Fallon Smythe), do wyjścia z ukrycia i uratowania mieszkańców Gotham. Gdzie indziej Cullen (Tyler DiChiara) infiltruje GCPD po tym, jak zespół odkrywa możliwy związek między Court of Owls a śmiercią innego członka rodziny Wayne’ów. Wreszcie Harvey podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

Źródło: Spoiler TV

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
5
0
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):