We wtorek 28 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • GOTHAM CITY: YEAR ONE #6
  Brutalne, krwawe zakończenie najbardziej cenionego tytułu roku jest już dostępne. Slam Bradley nigdy nie bał się samotnie kroczyć ciężką ścieżką, ale nawet jego odwaga zostanie wystawiona na próbę przez szokujący obrót wydarzeń, który poprowadzi Gotham City na mroczną, pełną przemocy ścieżkę.
 • BATMAN: GOTHAM KNIGHTS – GILDED CITY #6
  Widzieliście Gotham z przeszłości i teraźniejszości, które jest spustoszone przez wirusa Golden Iris, nękane przez złoczyńców na przestrzeni czasu i chronione przez swoich bohaterów. A teraz, w tym ostatnim, przyprawiającym o zawrót głowy numerze, zobacz, jak ta trwająca od wieków historia dobiega końca i bądź świadkiem wydarzeń, które doprowadziły do powstania tej przebojowej gry!
 • DETECTIVE COMICS #1070
  Gotycka opera przechodzi w crescendo, gdy Batman idzie łeb w łeb z demonem Azmerem… nieświadomym, że jest to ktoś z życia Bruce’a Wayne’a. W międzyczasie tajemniczy zespół o nazwie Vigil przybywa, aby zbadać obserwacje Azmera — ale kim są Vigil i czy są po stronie Batmana? W dodatkowej historii: Gdy pani Freeze to tylko blady obraz kobiety, w której zakochał się Victor Fries – co ma teraz zrobić, żeby ją uratować?
 • HARLEY QUINN #28
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #10
  Prawdziwy wróg Trzech Królestw został ujawniony… ale czy bitwa jest już przegrana? A może wojna dopiero się zaczęła? Rozpoczyna się końcowa gra pierwszego sezonu!
 • PUNCHLINE: THE GOTHAM GAME #6
  W chwili, gdy Punchline potrzebowała go najmniej, Joker powrócił, by ingerować w jej wojnę o przejęcie roli królowej zbrodni w Gotham City. Czy w zniszczonym i pokonanym stanie Joker pomoże swojej byłej partnerce, czy też spali ją tak, jak tak spaliła całą resztę? Epickie zakończenie bestsellerowej miniserii Punchline jest już dostępne i na zawsze zmieni kształt świata złoczyńców w Gotham!
 • TIM DRAKE: ROBIN #7
  Nad Timem Drake’iem i Gotham Marina wschodzi nowy świt, gdy rozpoczyna się nowy rozdział historii Robina! Ale jak długo może trwać to poczucie spokoju, gdy pewna osoba wciąż włóczy się po Gotham?
 • DC/RWBY #2
  Gotham zostaje przytłoczone przez Grimma! Pojawiają się w każdym zakątku miasta, a jedynym tropem Mrocznego Rycerza są cztery tajemnicze dziewczyny, które właśnie poznał. Ruby, Weiss, Blake i Yang wyjaśniają Batmanowi i zebranej Bat-rodzinie, w jaki sposób wylądował w Gotham. Ale gdy tylko niektóre elementy zaczynają się łączyć, horda Grimma zbiera się w najgorszym możliwym miejscu: Arkham Asylum!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
0
9
sekund
4
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):