We wtorek 18 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #14
  BRUCE WAYNE… MORDERCA?
  Miliard i rywal Bruce’a Wayne’a, Simon Stagg, nie żyje. A Bruce Wayne jest głównym podejrzanym! Gdy wolność i reputacja ich przyjaciela jest na szali, Superman, Robin i Metamorpho, Element Man, łączą siły, by oczyścić alter ego Mrocznego Rycerza z zarzutów w najlepszy możliwy sposób: znajdując prawdziwego zabójcę Stagga, zanim zaatakuje ponownie!
 • BATGIRLS #17
  Nic tak nie kojarzy się z wiosną, jak Aparo Park Spring Jubilee — muzyka na żywo, dobre jedzenie i najlepsze przyjaciółki Cass Cain i Steph Brown odpoczywające po długim dniu spędzonym na zabawie w Batgirlowanie. Ale dzień szybko się psuje, gdy na scenie pojawiają się snajperzy Gunbunny i Gunhawk… dlaczego tu są i kogo biorą na cel? Batgirls muszą chronić swoich współmieszkańców Hills i znaleźć snajperów, zanim komukolwiek stanie się krzywda.
 • CATWOMAN #54
  Wiesz, co mówią: dwójka to towarzystwo, ale troje to tłum! Royal Flush Gang dołącza do Seliny Kyle za kratkami i podczas gdy pozostali więźniowie to drużyna Seliny, Queen pozostaje lojalna wobec Punchline. To nie byłoby więzienie, gdyby panie nie wydrapywały sobie nawzajem oczu, zwłaszcza gdy pojawia się Catwoman, żeby skopać tyłek jakiemuś klaunowi. Cały ten chaos i rozproszenie uwagi mogą być po prostu kartą, której Selina potrzebuje, by uwolnić się z więzienia. W międzyczasie Tomcat w końcu radzi sobie ze swoim byłym chłopakiem, który próbował odebrać dziedzictwo Tomasso…
 • DC SILENT TALES #1
  Gustavo Duarte wnosi swój styl humoru do uniwersum DC w sześciu opowiadaniach przedstawiających zabawne momenty z życia twoich ulubionych superbohaterów! Gdzie Harley kupuje młotki? Co dzieje się z radioaktywnymi ubraniami Supermana? Jak wygląda dzień wolny dla Cyborga? Koniecznie sprawdź ten całkowicie niemy komiks!
 • NIGHTWING #103
  Kim jest Grinning Man, który zawsze się szczerzy bez względu na to, co robi, nawet gdy morduje ludzi, i jaki rodzaj umowy zawarł z Neronem? Niech Nightwing i Tytani dowiedzą się tego, zanim stracą jednego z członków swojej drużyny…Następnie w dodatkowej historii, Nightwing kontynuuje swoje lekcje jako mentor Jona Kenta, znanego również jako Superman, i tym razem chodzi o wykorzystanie swoich umiejętności detektywistycznych zamiast pięści.
 • DCEASED: WAR OF THE UNDEAD GODS #8
 • BATMAN FEAR STATE SAGA TP
 • BATMAN WHO LAUGHS THE DELUXE EDITION HC
 • JURASSIC LEAGUE HC
 • JUSTICE LEAGUE (2021) TP VOL 01 PRISMS
 • LEGENDS OF THE DARK KNIGHT JOSE LUIS GARCIA LOPEZ HC

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
5
0
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):