DC Comics ujawniło szczegóły na temat wydarzenia “Knight Terrors”, które przejmie linię wydawniczą DC w lipcu i sierpniu.

Całość rozpocznie się w “Knight Terrors: First Blood #1” od Joshuy Williamsona (“Superman”) i Howarda Portera (“The Flash”). Kiedy Batman, Superman i Wonder Woman znajdują ciało jednego ze swoich pierwszych wrogów w Hall of Justice. Śledztwo prowadzi ich przez krainę żywych, poza krainę umarłych, do królestwa koszmarów w prost do nowego złoczyńcy zwanego Insomnia, który używa swoich mocy, aby pochłonąć każdego bohatera i złoczyńcę w ich własnych mrocznych i pokręconych koszmarach. Jedynym sposobem na uratowanie świata jest wezwanie na pomoc nietypowego bohatera, Deadmana! “Knight Terrors: First Blood #1” trafi do sprzedaży 4 lipca.

Główna historia “Knight Terrors” będzie toczyć się w” rozegra się łamach czterech numerów napisanych przez Williamsona z grafikami autorstwa Giuseppe Camuncoli (The Joker), Stefano Nesi i Caspara Wijngaarda (Home Sick Pilots), w których Boston Brand – a.k.a. Deadman — pełni rolę przewodnika nie z tego świata! Po wydarzeniach z “Knight Terrors: First Blood #1” wszyscy na świecie są uwięzieni w swoich koszmarach, a Batman i Deadman próbują dowiedzieć się, kim naprawdę jest Insomnia… i dlaczego pragnie zemsty na bohaterach uniwersum DC! “Knight Terrors #1” trafi do sprzedaży 11 lipca.

Fani nie będą musieli czekać zbyt długo na kontynuację przygód, ponieważ premiera “Knight Terrors #2” będzie miała miejsce 25 lipca. Wesley Dodds (Sandman), łączą siły z Batmanem i Deadmanem, aby odkryć jedną ze swoich najstarszych spraw, która prześladowała go do dnia, w którym umarł. Trio kieruje się w stronę Nightmare Stone, ale Insomnia wysłał swoją armię, Bezsennych Rycerzy, aby ich dopaść.

Kiedy jesteś Clown Prince of Crime, jaki jest twój koszmar? Praca w biurze od dziewiątej do piątej! Jak Joker poradzi sobie ze spotkaniami, kiedy wystarczyłyby e-maile?! Dlaczego kierownictwo odwołało dzień z dzieckiem w pracy?! Kto będzie chciał pogawędzić przy ekspresie do kawy?! Co Alexis wybierze na lunch?! A kim jest zamaskowany szaleniec terroryzujący nocą Gotham?! Od 4 lipca w sprzedaży “Knight Terrors: The Joker #1” autorstwa Matthew Rosenberga (“Joker: The Man Who Stopped Laughing”) z rysunkami Stefano Raffaele (GCPD: The Blue Wall).

To kolejny absolutnie wspaniały i pogodny dzień w uroczej, małej nowej dzielnicy Pameli Isley w “Knight Terrors: Poison Ivy #1” autorstwa zespołu scenarzysty i rysownika “Poison Ivy”, G. Willow Wilsona i Ataguna Ilhana! Wszystko i wszyscy tutaj są roześmiani! Nic nigdy nie idzie źle, wszyscy są przyjaciółmi, a co najważniejsze, jest stworzony dla Ivy z mnóstwem miłości. A teraz, Pammy, nie marszcz brwi, nie rób zamieszania i nie martw się — to, że nie tego chciałaś, nie oznacza, że nie będzie ci pasować jak ulał! Zjedz trochę ciasta, kochanie, nie myśl za dużo i po prostu się uśmiechnij. “Knight Terrors: Poison Ivy #1” trafi do sprzedaży 4 lipca.

Catwoman zamordowała Valmonta, mężczyznę, którego kochała, aby ocalić drugiego mężczyznę, którego kochała, Batmana. Złamała jedyną zasadę Batmana, a on nigdy jej tego nie wybaczy, ale Selina modli się do Sister Zero o przebaczenie i obudzenie się z Krainy Koszmarów. “Knight Terrors: Catwoman #1″od scenarzystki serii “Catwoman” Tini Howard i artystki Leili Leiz (“Mother of Madness”) dostępny w sprzedaży od 18 lipca.

Harley Quinn trafia do świata wykraczającego poza świat jawy i świat snów w “Knight Terrors: Harley Quinn #1” autorstwa scenarzystki serii “Harley Quinn”, Tini Howard, i rysownika Haydena Shermana (“Detective Comics”). Koszmarny świat Harley to taki, w którym każdy jej wybór tworzy serię nieskończenie falujących bluźnierczych pogłosów. Poza tym Leah Williams i Ben Templesmith pomagają Harley rozwikłać kosmiczny tajemniczy nocny terror w dodatkowej historii! “Knight Terrors: Harley Quinn #1″ jest dostępny od” trafi do sprzedaży 25 lipca.

Alexis Kaye, znana również jako Punchline, nie ma obaw… a przynajmniej chce, żebyś w to uwierzył! Zostaną z niej wyciągnięte w koszmarnym świecie, w którym jest ścigana, a ona będzie zmuszona stawić czoła swojemu najgłębszemu, najmroczniejszemu koszmarowi w stylu prawdziwego horroru! “Knight Terrors: Punchline #1” od scenarzysty Danny’ego Lore’a (“Multiversity: Teen Justice”) i artysty Lucasa Meyera (“Titans United: Bloodpact”) w sprzedaży od 18 lipca.

Odkąd został Batmanem, Bruce Wayne był stworem nocy. Ale teraz, uwięziony w Krainie Koszmarów, Bruce jest prześladowany przez horror, który stworzył! Czy uda mu się uciec, zanim własne koszmary wciągną go głębiej w ciemność? Od 4 lipca w sprzedaży “Knight Terrors: Batman #1” autorstwa Joshuy Williamsona (“Superman”) i rysunkami Guillema Marcha (“Joker”).

Scenarzysta Dan Watters (“Sword of Azrael”) i rysownik Riccardo Federici (“Action Comics”) łączą siły w “Knight Terrors: Detective Comics #1”. Jim Gordon natrafia na święty rytuał odprawiany przez trzech uczniów śpiewających wokół zaczarowanego zegara, a jeden z nich ma na sobie robotyczny kostium Batmana, który Jim przywdział wiele lat temu jako Batman — z wyjątkiem tego, że ten metalowy kostium wydaje się być przylutowany bezpośrednio do ciała! Czego te stworzenia chcą od Gotham i dlaczego ich celem jest także córka Jima, Barbara? To musi być sen, prawda? Pierwszy numer będzie dostępny od 25 lipca.

Scenarzyści Becky Cloonan i Michael W. Conrad (“Wonder Woman”) dołączają do artysty Daniele Di Nicuolo, aby zbadać, co powoduje koszmary Dicka Graysona w “Knight Terrors: Nightwing #1”, dostępnym od 18 lipca. Dick budzi się w więzieniu, koszmar staje się rzeczywistością: zamordował kogoś, kogo kocha! A jedyną rzeczą, która sprawia, że jest jeszcze gorzej , jest nawiedzająca go przeszłość w postaci humanoidalnych świń grających postacie z jego dzieciństwa w Haly’s Circus, scena po scenie, prowadząca do nocy śmierci jego rodziców. Batgirls próbują pomóc Nightwingowi dowiedzieć się, kto go wrobił (lub dlaczego kogoś zabił!), ale to jego koledzy z celi i inni złoczyńcy w więzieniu mogą pomóc mu rozwiązać zagadkę.

Dick Grayson nie jest jedynym Robinem, który utknął w Krainie Koszmarów. Jason Todd i Tim Drake muszą walczyć z własnymi najgorszymi lękami i ze sobą nawzajem, gdy są zmuszeni do ponownego przeżycia najmroczniejszych chwil swojego życia w “Knight Terrors: Robin #1” od scenarzysty Kenny’ego Portera (“The Flash: The Fastest Man Alive”) i artysty Miguela Mendonçy (“Wonder Woman”). Numer trafi do sprzedaży 11 lipca.

Źródła: DC Comics (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
0
7
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):