Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Hot Toys zaprezentowało zestaw, The Dark Knight Rises – Batman Armory with Bruce Wayne 1/6 Scale Collectible Set. Cena zestawu to 565 dolarów.

Niesamowita Zbrojownia Batmana w skali 1/6 mierząca 43 cm wysokości została wykonana na podstawie jej wyglądu w “The Dark Knight Rises”. Ma funkcję oświetlenia LED nad sufitem, zasilaną przez USB. Szczegółowo odtworzono złożoną konstrukcje z ruchomymi drzwiami zbrojowni, wysuwanymi szafkami i realistycznymi przewodami, realistycznymi teksturami i oczywiście dużą kolekcję sprzętu i akcesoriów Batmana.

Od kaptura Batmana po jego charakterystyczny kostium i buty, bardzo szczegółowa figurka Batmana pozwala fanom odtworzyć sceny z kostiumem nietoperza w zbrojowni. Obejmuje doskonale wykonaną maskę Batmana, skrupulatnie skrojony kostium obejmujący projekt zbroi wokół jego szyi, ramion i pleców; peleryna z tkaniny do dynamicznej pozy; para nowo wykonanych butów, rękawice na przedramiona i wiele wymiennych dłoni. Co więcej, figurka ma również nowo opracowaną głowę Batmana z osłoną i oddzielnymi obracającymi się gałkami ocznymi.

Przywiązując dużą wagę do szczegółów, wiernie odwzorowana postać Bruce’a Wayne’a została odtworzona na podstawie wizerunku Christiana Bale’a w roli Bruce’a Wayne’a. Ta imponująco wykonana postać obejmuje nowo opracowaną rzeźbę głowy z osobnymi gałkami ocznymi i pięknie wykonane ciało, które przedstawia jego muskularną sylwetkę z rękami skrzyżowanymi na klatce piersiowej. Nie wspominając o spektakularnym malowaniu, które podkreśla jego naturalną karnację skóry.

Źródło: Sideshow.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

C.Z.A.D.! Tylko kogo na to stać?

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"