Podczas tegorocznego CinemaCon przedstawiciele mediów i branży kinowej mieli okazji obejrzeć “The Flash”. Studio, którego szefowie określają obraz Andy’ego Muschiettiego najlepszym superbohaterskim filmem, zezwoli widzom na podzielenie się bez spoilerowymi opiniami.

Na pełne recenzje musimy jeszcze poczekać ale już są pierwsze reakcje widzów. Należy jednak pamiętać, że film, który obejrzeli nie miał w 100% ukończonych efektów specjalnych i dopiero majowy seans pozwoli w pełni docenić jego walory.

Pierwsze reakcje widzów są entuzjastyczne. Chwaleni są odtwórcy głównych ról, czyli Ezra Miller jako Flash, Micheal Keaton jako Batman oraz Sasha Calle w roli Supergirl. Podobno film jest zabawny ale i pełny emocjonalnych momentów poruszających widzami. Twórcom udało się dostarczyć rozrywki jakiej oczekuje się od tego typu produkcji. Padają również porównania z “Powrotu do przyszłości”. Z negatywnych elementów, niektórzy wspominają, że ostatni akt nie jest tak dobry jak początek filmu.

Oczywiście są to dopiero pierwsze reakcje a o tym czy “The Flash” jest tak dobry ja mówią będzie można się przekonać w już od 16 maja.

https://twitter.com/ChrisHayner/status/1651045403259998208?ref_src=twsrc%5Etfw

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Już nie raz to słyszałem a później było słabo.
Jak na razie dla mnie to zmodyfikowana kopia MoS z Supergirl w miejsce Supermana z Keatonem jako Batmanem a nie ekranizacja Flashpoint z Thomasem jako Batmanem a szkoda bo ładne posunięcie 🙂 podobnie jak z Thomasem Wayne jako policjantem po przejściach bo Bruce nie żyje
Może w alternatywnej wersji świata z The Batman lub Joker tylko tam Thomas miał 60 lat ale Pol z Życzenia śmierci też miał swoje lata podobnie jak Brudny Harry

za
dni
1
3
0
godzin
2
3
minut
0
7
sekund
2
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):