We wtorek 9 maja w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS – GENERATION JOKER #1
  Na kanwie przeboju Batman: Beyond the White Knight pojawia się niezapomniana opowieść o dorastaniu, w której występują dzieci Harley Quinn i Jokera!
  Kiedy zbuntowane bliźniaki uciekają skradzionym Batmobilem, tylko szybko blaknący hologram Jokera Jacka Napiera ma jakąkolwiek nadzieję na bezpieczny powrót do domu i trzymanie ich z dala od rodzinnego biznesu. Ale przestępcze życie nie jest jedyną pokusą, przed którą stają młodzi Bryce i Jackie: dzieci odkrywają mroczną tajemnicę, która może przywrócić ich tatę do życia na dobre! Czy dzieciom uda się wskrzesić największego wroga Mrocznego Rycerza, mając na karku całą rzeszę byłych wrogów i sojuszników Batmana? Dowiedz się, gdy Jackie i Bryce zajmują centralne miejsce w uniwersum White Knight!
  Sean Murphy ponownie spotyka się ze współautorami scenariusza, Kataną Collins (Batman: White Knight Presents: Harley Quinn) i Clayem McCormackiem (Batman: White Knight Presents: Red Hood), aby przedstawić fanom najnowszy rozdział historii Białego Rycerza z pomocą wschodzącej gwiazdy rysownictwa Mirka Andolfo (Sweet Paprika, Superman vs. Lobo).
 • BATMAN: INCORPORATED #8
  Czym jest Batman bez Jokera? Dlaczego Batman ma Batmanów na całym świecie, skoro Joker ma tylko Gotham? Cóż, zbliża się koniec globalnego monopolu Batmana. Joker jest tutaj, aby zakłócić jego przedsięwzięcie wraz z uruchomieniem Joker Incorporated! Australia dostaje Jokera! Chiny mają Jokera! Anglia dostaje Jokera! Argentyna ma Jokera! Francja dostaje Jokera! Każdy dostanie Jokera!
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE – SEASON THREE #5
  Bitwa o umysł Straightmana kończy się, gdy Batman ściera się z Jokerem i Suicide Squad! Czy Mroczny Rycerz może uwolnić Straightmana ze szponów Jokera, czy też zostanie stracony na zawsze przepadnie na rzecz Klauna Księcia Zbrodni?
 • BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #8
  Batman mierzy się ze swoim najgroźniejszym wrogiem: starożytnym Bat Spirit! Jeśli to nadprzyrodzone zagrożenie osiągnie swój cel, wszystkie inne nietoperze zostaną pokonane, pozostawiając mu władzę nad światem. Brzmi jak robota dla Mystery Inc.! Dlaczego więc Batman pracuje z nowym zespołem nastolatków?
 • GOTHAM ACADEMY: MAPS OF MYSTERY #1
 • MULTIVERSITY: HARLEY SCREWS UP THE DCU #3
 • GOTHAM ACADEMY TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
0
3
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):