Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Hot Toys zaprezentowało kolejne figurki związane z filmem “The Flash”. Mamy okazję lepiej przyjrzeć się kostiumowi Batmana (Ben Affleck) i jego Batcycle’owi. W zwiastunie filmu pojawiła się zbrojownia Batmana (Keaton), w której znajdują się różne wersje kostiumów Nietoperza. Nic więc dziwnego, że Hot Toys postanowiło przygotować specjalną kolekcję tych strojów.

The Flash – Batman 1/6th Scale Collectible Figure

Bardzo szczegółowa kolekcjonerska mierząca 33 cm figurka Batmana ma nowo opracowaną rzeźbę głowi z kapturem i osobnymi obracającymi gałkami ocznymi oraz trzema wymiennymi dolnymi częściami twarzy, dodatkową głowę z kapturem z oddzielnymi gałkami ocznymi i bezszwową szyją; oraz ciało podkreślające muskularną sylwetkę. Zgodny z wizerunkiem z filmu strój Batmana jest w srebrnoszarym schemacie kolorów ozdobiony wyraźną teksturą, na której widać oznaki użytkowania, jest wyposażony w regulowane zbroje wokół klatki piersiowej i stóp, rzeźbiony pas na narzędziami w metalicznym złocie i pelerynę z drucianej tkaniny. Są też różne gadżety w tym wyrzutnia haków, Batarangi oraz specjalnie zaprojektowany stojak z podświetleniem LED z logo Batmana.

The Flash – Batcycle 1/6th Scale Collectible Vehicle

Zainspirowany nadchodzącym filmem “The Flash”, Hot Toys z radością przedstawia nowy Batcycle – pojazd kolekcjonerski w skali 1/6, wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Oparty na ekscytującym pojeździe ze zwiastuna filmu, kolekcjonerski pojazd Batcycle w skali 1/6 został odtworzony z niezwykłą precyzją i drobnymi aplikacjami malarskimi. Mierzący 55,5 cm pojazd, posiada podświetlaną diodę LED (zasilaną przez USB) na przednich i tylnych światłach, regulowaną kierownice i obrotowe gumowe koła z realistycznym wzorem bieżnika. Nie zabrakło też dodatkowego wyposażenia w postaci uzbrojenia i podstawki.

W przypadku Batsuit Collection ujawniano jedynie jedno zdjęcia, więc nie znamy szczegółów co dokładnie ta kolekcje zaoferuje.

Źródła: ToyArk (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ten pojazd to chamska (i marna) zrzyna z Bat-Poda. Mówię mu stanowcze nie.

Producent strasznie się przejął twoim manifestem. Rozważa zakończenie działalności.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"