W kinach możemy oglądać “The Flash” w reżyserii Andy’ego Muschiettiego, ale na tym filmie jego przygoda z bohaterami DC się nie skończy.

Muschietti wyreżyseruje “The Brave and the Bold”, w którym to filmie wprowadzeni zostaną nowy Batman i jego syna Damian (Robin).

„Widzieliśmy „Flasha”; jeszcze przed objęciem sterów w DC Studios i wiedzieliśmy, że jesteśmy w rękach nie tylko wizjonerskiego reżysera, ale i ogromnego fana DC” – powiedzieli James Gunn i Peter Safran o Muschiettim. „To wspaniały film – zabawny, emocjonalny, porywający – a sympatia i pasja Andy’ego do tych postaci i tego świata po prostu rezonuje w każdej klatce. Kiedy więc przyszedł czas na znalezienie reżysera dla „The Brave and the Bold”, wybór był właściwie tylko jeden. Na szczęście Andy się zgodził. Barbara zgodziła się z nami produkować. To niezwykły zespół i nie moglibyśmy mieć lepszych ani bardziej inspirujących partnerów, gdy rozpoczynamy tę ekscytującą nową przygodę w DCU”.

Nie wybrano jeszcze scenarzysty “The Brave and the Bold”.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Flash miał rozczarowujące otwarcie. Andy jest mało wymagający DCU wypada gorzej niż DCEU a z filmami Joker, The Batman nawet nie ma co porównywać

za
dni
1
2
9
godzin
2
1
minut
5
8
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):